Mis Leyes

Ficha de esta disposición

Título :
Proclamació de les candidatures per a les eleccions municipals de 22.05.2011
Nº de Disposición :
22052011
Boletín Oficial :
BOP-TARRAGONA 95
Fecha Publicación :
26/04/2011
Órgano Emisor :
JUNTA ELECTORAL DE ZONA DE TORTOSA
Maria Cinta Subirats Aleixandri, secretària de la Junta Electoral de Zona de Tortosa

Faig saber: que, d'acord amb l'article 47 de la Llei orgànica de règim electoral i als efectes de la seva publicació en el BOP de Tarragona, han estat proclamades en aquesta Junta Electoral de Zona, les següents candidatures:

Tortosa, 25 d'abril de 2011. --- La secretària.

JUNTA ELECTORAL DE ZONA DE TORTOSA

Publicació de candidatures. Fase proclamació

Eleccions Locals 2011

Circunscripció electoral: Alcanar

Candidatura número: 14

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Alfons Jaume Monserrat Esteller

2. Sr. Miquel Sancho Matamoros

3. Sra. María Carmen Navarro Balada

4. Sr. Josep Manel Martí Montesinos

5. Sra. Maria Mercè Fischer Cid

6. Sr. Josep Maria Sancho Subirats

7. Sra. Eva Maria Queralt Roca

8. Sr. Joan Roig Castell

9. Sra. Cristina Pla Beltran

10. Sr. Agustí Vila Subirats

11. Sra. Amanda Ulldemolins Subirats

12. Sr. Andreu Sancho Beltran

13. Sra. Rut Ribot Pedro

14. Sr. Miguel Reverter Queralt

15. Sra. María Carmen Chavalera Queralt

16. Sr. Isidre Queralt Subirats

17. Sra. Maria Mercè Fibla Nolla

Candidatura número: 26

PARTIT COMUNISTA DEL POBLE DE CATALUNYA (PCPC)

1. Sr. Pedro Pérez Nieves

2. Sr. Cristian Carratalà Camps

3. Sra. María José Itarte Copoví

4. Sr. Juan Francisco Vidiella Pascual

5. Sra. Maria Júlia Copoví Sanchís

6. Sr. Alberto Blázquez Torres

7. Sra. María Ángeles Fornós Nivera

8. Sra. Llibertat Ferré Iranzo

9. Sr. José Juan Ferré Fornós

10. Sra. María Luisa Mayor Espuny

11. Sr. Rogelio Iranzo García

12. Sr. Manel Caballé Maigí

13. Sra. Rosa Iranzo García

14. Sra. Engracia Julve Godes

15. Sr. Pedro Bartolomé Martínez Rojas

16. Sra. Amparo Fernández Azuaga

17. Sr. Julián García López

Suplents:

1. Sra. Clara García Berta

2. Sr. Juan García López Candidatura número: 29 PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. José Beltran Valls 2. Sra. Maria José Subirats Reverter 3. Sr. José Esteban Fornós Gilabert 4. Sr. Miguel Domingo Anguera Redorat 5. Sra. María Carmen Caballé Matamoros 6. Sra. Sandra Fibla Sancho 7. Sr. Federico Gil Sancho 8. Sr. Bautista Miguel Esteve 9. Sr. Enrique Marzà Gascó 10. Sra. Mónica Roig Garriga 11. Sr. Víctor Juan Valls 12. Sra. Ester Salas González 13. Sr. Enrique Gil Rubio 14. Sra. María Rosario Castro Ruiz 15. Sra. María de la Luz Matamoros Alfara 16. Sra. María José Pitarch Segura 17. Sr. José Miguel Reverter Forner

Candidatura número: 52 CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU) 1. Sr. Ivan Romeu Hierro 2. Sr. Antonio Fibla Reverter 3. Sra. Maria Teresa Lange Ebri 4. Sr. Bautista Beltran Queralt 5. Sra. Jèssica Sánchez Romero 6. Sr. Antonio Castro Ruiz 7. Sra. Josefa Martínez Robles 8. Sr. Agustín José Reverter Roig 9. Sra. Natàlia Gras Subirats 10. Sr. Marc Fumadó Matamoros 11. Sr. Joan Carles Obiol Reverter 12. Sra. Clara Seguí Pruñonosa 13. Sr. David Queralt Cornelles 14. Sra. Laia Grañana Cervera 15. Sra. Núria Gil Marzà 16. Sra. María Carmen Vidal López 17. Sr. José Ramón Ribot Mars

Suplents: 1. Sr. Agustín Alfara Segarra 2. Sra. Joaquina Roig Subirats 3. Sr. José Juan Fabregat Adell 4. Sra. Silvia Liberal Hierro 5. Sr. José Miguel Reverter Bullón 6. Sra. Manuela Solà Ferreras 7. Sr. Adrià Sánchez Gil

Candidatura número: 60

INICIATIVA CANAREVA - ENTESA (IC-E)

1. Sr. Joan Matamoros Guimerà

2. Sra. Neus Guim Llobet

3. Sr. José Ramón Guimerà Geira

4. Sr. Enrique Matamoros Valls

5. Sra. Pilar Burruecos Esteller

6. Sra. Trinitat Giménez Capafons

7. Sr. Ramon Adell Chillida

8. Sra. Raveca Lela

9. Sr. Fermín Guimerà Geira

10. Sr. Òscar Subirats Copoví

11. Sra. Miren Edurne Arregui González de Matauco

12. Sra. Rosa Gil Colell

13. Sr. Joaquín Martínez Sorroche

14. Sra. Rosa Bel Reverté

15. Sr. Ricard Reverter Forcadell

16. Sra. Josefa Monfort Matamoros

17. Sr. Joan Esteller Sancho Suplents:

1. Sra. Glòria Bort Forcadell

2. Sr. Francisco José Reverter Queralt

3. Sra. Josefa Simó Garriga

4. Sr. Alexandre Capseta Sànchez

Candidatura número: 108

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Ricard Bort Fibla

2. Sr. Javier Ulldemolins Reverter

3. Sra. Zoila Domínguez Zaporta

4. Sr. Diego Alcoba Fernández

5. Sra. Marta Gómez Sorribes

6. Sr. Benito Sancho Cuartiella

7. Sra. Maria del Carmen Gascó López

8. Sra. Francisca Soriano Bel

9. Sr. Lucas Gascó López

10. Sra. Mercè Sancho José

11. Sr. Javier Queralt Alfara

12. Sr. Doroteo Carretero Moreno

13. Sra. Cristina Brull Peña

14. Sra. Maria Dolors Fibla González

15. Sr. Òscar Bel Cano

16. Sra. Maria Rosa Fibla Castell

17. Sr. Andrés Francisco Roig Navarro

Suplents:

1. Sr. Oriol Torres Soriano

Circunscripció electoral: Aldea (L')

Candidatura número: 15

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Daniel Andreu Falcó

2. Sr. David Bertomeu Vallès

3. Sr. Simon Falcó Moreso

4. Sra. Míriam Ferrando Blesas

5. Sra. Yolanda Meca Blanch

6. Sra. Estela Estorach Benito

7. Sra. Yolanda Tomàs Ferré

8. Sr. Carles Albert Montesó Gas

9. Sr. Joan Vidiella Quero

10. Sr. Antoni Gilabert Rodríguez

11. Sra. Ada Bedós Pino

Suplents:

1. Sr. Joan Lluís Meca Blanch

2. Sra. Maria Cinta Cayuela Negre

3. Sr. Alfred Curto Ventura

Candidatura número: 54

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Xavier Royo Franch

2. Sra. Elisabet Zapater Alifonso

3. Sr. Carlos Gilabert Mangrané

4. Sra. Gemma Meca Estorach

5. Sr. Rafa Puente Batlle

6. Sr. Hilario Bonll Vilagrasa

7. Sra. Sefa Calvet Bertomeu

8. Sr. Víctor Curto Hierro

9. Sra. Inma Chavarria Bismarch

10. Sra. Eva Brull Cid

11. Sr. Agustí Queralt Fonollosa

Suplents:

1. Sr. Jordi Rosales Castillo

2. Sra. Neus Espinós Melich

3. Sr. Ivan Curto Bonll

4. Sra. Laia March Valldepérez

5. Sr. Josep Baiges Sabaté

6. Sra. Sefa Castelló Nicolau

7. Sra. Lorena López Rojas

8. Sr. Eliseu Ciurana Roca

9. Sra. Carolina Arnal Duaigües

10. Sr. Josep Franch Pellise

Candidatura número: 122

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Manuel Masdeu Eixarch

2. Sr. Gabriel Regaña Forcadell

3. Sra. Rosa Arqués Querol

4. Sra. Mari Pau Dellà Callén

5. Sra. Isabel Maria Sanz Espuny

6. Sr. José Diego Cervellera Forcadell

7. Sra. Antonia Gaona Ortega

8. Sra. Elena Cano Fortuño

9. Sr. Josep Paz Mellado

10. Sr. Gustavo Caballé Pujol

11. Sr. Albert Hernández Talavera Candidatura número: 134 PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Lluís Maldonado Negre 2. Sr. Santiago Jorba Cid 3. Sr. Armando Royo Llorca 4. Sra. Carmen Navarrete Simon 5. Sra. Rosa Marro Gallego 6. Sr. Josep Rey Vallés 7. Sr. Juan Gilabert Escurriola 8. Sr. Javier Simón Sánchez 9. Sra. Maria Antonia Bertomeu Fusté 10. Sra. Maria Teresa González Martí 11. Sra. Maria Teresa Miró Alfonso

Suplents: 1. Sr. Enrique Royo Cervera

Circunscripció electoral: Aldover

Candidatura número: 37

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Joan Ferré Franquet

2. Sr. Ismael Villamón Piñol

3. Sra. Maria Teresa Forés Hernández

4. Sr. José María Cid Favà

5. Sra. Neus Pons Gisbert

6. Sra. Míriam Lacárcel Navarro

7. Sr. Víctor Alcoverro Albesa

Suplents:

1. Sra. Maite Mauri Alcaide

2. Sra. María Belén Martorell Cid

3. Sra. María Luisa Juan Franquet

4. Sra. Begoña Tafalla Forés

5. Sra. María Jesús Casals Vilaubí

Candidatura número: 86

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Alexandre Casadó Gavaldà

2. Sra. Kimberley Jane Moore

3. Sr. Alejandro Casadó Adam

4. Sr. Bernardo Pegueroles Pla

5. Sr. Andrew William Moore

6. Sr. Joaquín Gil Bel

7. Sr. Joaquín Valls Lapeira

Candidatura número: 157

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Josep Pla Gisbert

2. Sr. Òscar Viña Aviñó

3. Sra. Dolors Gisbert Berbis

4. Sra. Laura Albalat Grau

5. Sr. Juan José Amposta Gisbert

6. Sr. Francesc Xavier Gisbert Pons

7. Sr. Joan Marc Roig Espinach

Suplents:

1. Sra. Cristina Borja Herrero

2. Sr. Àngel Verge Povill

3. Sr. Roberto Aviñó Viña

4. Sr. Joaquín Pons Roig

Circunscripció electoral: Alfara de Carles

Candidatura número: 51

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Juan Fort Fontanet

2. Sr. Alejandro Masgoret Boté

3. Sr. Llorenç Cardona Forés

4. Sra. Bibiana Franquet Sansano

5. Sr. Joan Pallarés Fontanet

6. Sr. Manuel Coronil Fontanet

7. Sr. Ignacio Gracià Fontanet

Candidatura número: 101

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Josep Mas Sabaté

2. Sr. Alejandro Rosa Adell

3. Sra. Maria Glòria Sabaté Fontanet

4. Sra. Yolanda Ribé Adell

5. Sr. Robert Adell Sancho

6. Sr. Agustí Esteve Esteller

7. Sr. Agustí Ventura Mas

Suplents:

1. Sra. Ana María Soriano Bedmar

2. Sra. Imma Fontanet Ribé

3. Sra. Juana Fontanet Puvill

4. Sr. Rubén Centelles Garcia

Circunscripció electoral: Ametlla de Mar (L')

Candidatura número: 13

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Jordi Gaseni Blanch

2. Sr. Vicenç Llaó López

3. Sra. Rosa Anna Samarra Bardí

4. Sra. Montserrat Llambrich Margalef

5. Sr. Jordi Brull Vila

6. Sra. Carla Boyer Gómez

7. Sra. Celine Borràs Fortuna

8. Sr. Salvador Pardell Salanguera

9. Sra. Noèlia Brull Martí

10. Sr. Rafael Jiménez Guerrero

11. Sr. Ramon Estrada Alcoberro

12. Sr. Abraham Ferré Marsal

13. Sra. Palmira Isabel Roca Arbó

Suplents:

1. Sr. Josep Gaseni Nolla

2. Sr. Josep Asensio Longan

3. Sra. Maria Rosa Gusils Grau

Candidatura número: 50

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Andreu Martí Garcia

2. Sra. Mari Carme Martí Buenaventura

3. Sr. Antoni Montagut Franch

4. Sr. Rubén Lallana Plaza

5. Sra. Eva Del Amo Galarzo

6. Sr. Vicent Martí Esteller

7. Sr. Albert Medrano Arbó

8. Sra. Rosanna Samarra Martí

9. Sra. Sarai Pastó Gallart

10. Sra. Antonieta Borràs Estrada

11. Sr. Jordi Cervera Garcia

12. Sr. Rafel Martí Font

13. Sra. Gessamí Margalef Jardí

Suplents:

1. Sra. Rosa Garcia Agramunt

2. Sr. Dami Suárez Antón

3. Sr. Laureà Díaz Brull

4. Sra. Josena Margalef Piñol

5. Sr. Octavi Figueres Frasnedo

6. Sra. Rosa Consarnau Farnós

7. Sr. Marc Pastó Domènech

8. Sr. Xavier Llambrich Bono

9. Sra. Maria Teresa Callau Caballé

10. Sr. Joan Pere Gómez Comes

Candidatura número: 72

AGRUPACIÓ INDEPENDENT DE L`AMETLLA DE MAR FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (AIMAR-FIC)

1. Sr. Antonio Iruela Subirats

2. Sr. Adrián Ramón Figueres Bargalló

3. Sr. Luis Francisco Sedano Navarro

4. Sra. Maria Candelaria Vila Martí

5. Sra. María Carmen Rayo Laguna

6. Sr. Joan Josep Vila Balfegó

7. Sra. Debbie Yvonne Russell

8. Sr. Oriol Bonachi Soler

9. Sr. José Emilio Vilanova Batiste

10. Sra. Zakia Allali Zinebi

11. Sr. Brian García De Yebra

12. Sra. Pilar Martí Fernández

13. Sra. Marcela Pérez De la Torre

Suplents:

1. Sr. Juan Carlos Artesero Fernández

2. Sr. José Rodríguez Casillas

3. Sra. Soledad Zafra Martínez

4. Sra. Maria Natalia Sánchez Andreu

5. Sr. Carlos Sánchez Martí

6. Sr. Juan Antonio Baldelvira Llobregat

7. Sra. Isabel Ruiz Garrido

Candidatura número: 84

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Joan Font Ballesteros

2. Sra. Marta Font Ferré

3. Sra. Gemma Margalef Creixenti

4. Sra. Tamara Vallés Vizcaíno

5. Sr. Miguel Tomás Margalef

6. Sr. Josep Maria Garcia Cañagueral

7. Sra. Inma Gonzalvo Vendrell

8. Sra. Anna Margalef Llambrich

9. Sr. Aurelio Recio Carmona

10. Sra. Candelaria Figueres Pijoan

11. Sra. Natalia Gaseni Domingo

12. Sr. Ricard Vila Rodríguez

13. Sr. Ricard Llaó Llaó

Suplents:

1. Sra. Araceli López Gómez

2. Sra. Rodica Musat Anton

3. Sr. Francisco Tomás Aznar

4. Sr. Fernando Menéndez Cuesta

5. Sra. Verónica López Gómez

6. Sr. Joaquim Ricardo Laboria Mayoral

Candidatura número: 138

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - INICIATIVA PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-Iii-PM)

1. Sr. Antonio Espuny Gaseni

2. Sra. Maria Marsal Subirats

3. Sra. Gemma Martí Núñez

4. Sr. Joan Manel Borràs Comes

5. Sr. Carlos Egea Orta

6. Sra. Núria Martí Núñez

7. Sr. Josep Solà Ametlla

8. Sra. Pilar Marsal Callau

9. Sr. Xavier Borràs Llambrich

10. Sra. Ester Espuny Llambrich

11. Sr. Guillermo Subirats Giral

12. Sra. Mayte Marsal Espuny

13. Sr. Javier Sánchez Martínez

Circunscripció electoral: Ampolla (L')

Candidatura número: 42

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sra. Vicky Giménez Ismael

2. Sra. Letícia Hunault Nicolau

3. Sra. Íngrid Giménez Ismael

4. Sr. Josep Maria Beltran Subirats

5. Sr. Joan Andrés Brull

6. Sr. José Luis Palomares Callén

7. Sra. Elena Meseguer Valencia

8. Sr. Juan Carlos Arrazola Schlamilch

9. Sra. Natàlia Miralles Soler

10. Sr. Agustín Daza Espín

11. Sr. José Miralles Navarro

Suplents:

1. Sr. José Cartes Bertomeu

Candidatura número: 55

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Francesc Arasa Pascual

2. Sr. Francesc Sancho Serena

3. Sra. Laura Molina Cabrera

4. Sr. Rafel Tomàs Royo

5. Sra. Geno Cabrera González

6. Sr. Josep Lluís Pitarque Balagué

7. Sr. Santi Cervera Blanch

8. Sra. Paula Ramírez Serra

9. Sra. Sònia Márquez Llambrich

10. Sra. Vanesa Comí Colomines

11. Sr. Joan Juan Aixa

Suplents:

1. Sr. Carles Curto Gallimó

2. Sr. José Luis Sabater Mauri

3. Sra. Maria Cabrera Curto

4. Sra. Meritxell Faiges Albiol

5. Sra. Marta Curto Aixa

6. Sra. Estefania Llambrich Ferré

7. Sr. Francesc Caballé Fabra

8. Sra. Laia Bertomeu Franch

9. Sr. Francesc Xavier Curto Callau

10. Sr. Valentí Rebull Casanova

Candidatura número: 123

PER L'AMPOLLA - ACORD MUNICIPAL (AMP - AM)

1. Sr. Joan Navarro Cabrera

2. Sr. Antonio Galve Segarra

3. Sra. Andrea Galbe Pastó

4. Sr. Joel Navarro Cabrera

5. Sra. Alba Galve Jaén

6. Sr. Joan Esteve Guillaumet Pérez

7. Sr. Francisco Javier Garcia Álvarez

8. Sra. Sarai Colomines Salaet

9. Sra. Laura Puig Cartes

10. Sr. Enrique Rambla Bentanachs

11. Sra. Carolina Soler Sanfeliu

Candidatura número: 128

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Juan Segarra Piñana

2. Sr. Fermín Arqués Esmel

3. Sra. Noelia Segarra Piñol

4. Sra. Patricia Andrés Valldepérez

5. Sr. Francisco Miguel Alapont Blanch

6. Sra. Eva Llaó Pons

7. Sra. Begoña Climent Alapont

8. Sr. José María Piñana Curto

9. Sr. Herminio Curto Tomás

10. Sra. Puricación Pujol Bové

11. Sr. Ricardo Roda Dolcet Suplents:

1. Sr. Francisco Jáñez Tomás

2. Sra. Isabel Valiente Giménez

3. Sr. Jorge Llambrich Miralles

Circunscripció electoral: Amposta

Candidatura número: 18

ESQUERRA D'AMPOSTA - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (EA - Esquerra - AM)

1. Sr. Adam Tomàs Roiget

2. Sr. Jesús Auré Calvet

3. Sra. Susanna Sancho Maigí

4. Sra. Júlia Barberà Manrique

5. Sr. Daniel Forcadell Ferreres

6. Sr. Ramon Miquel Bel Serrat

7. Sr. Carles Gonzàlez Romeu

8. Sr. Antoni Costes Rodríguez

9. Sra. Montserrat Peix Cruañas

10. Sra. Joanna Isabel Estévez Gonzàlez

11. Sr. Cebrià Forcada Oliva

12. Sr. Jesús Ferré Fornós

13. Sra. Estela Giner Ferré

14. Sra. Montserrat Bonet Forcadell

15. Sr. Pau Rodríguez Ruiz

16. Sr. Josep Franch Franch

17. Sr. Joan Josep Idiarte Lizàrraga

18. Sra. Mireia Salvadó Fernàndez

19. Sra. Judith Mellinas Espelta

20. Sr. Victoriano Conesa Escoda

21. Sra. Marta Cid Pañella

Candidatura número: 30

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Guillermo Martínez Navarro

2. Sr. Jaime Viñallonga Moré

3. Sra. Ana María Ramos de la Fuente

4. Sra. Nancy López Martínez

5. Sra. Elisabet Cuesta Parra

6. Sr. Rafael González Martí

7. Sra. Vanessa Martínez Navarrete

8. Sr. Francisco Miguel Drago Espuny

9. Sra. Jeni Querol Marín

10. Sr. Juan Martos Jaime

11. Sr. Eber Rojas García

12. Sra. Lidia Bedós Favá

13. Sr. Hitalo Mariano Aponte Aponte

14. Sr. Francisco Domingo López Tarifa

15. Sra. Mª Teresa Martí Vilardell

16. Sra. Encarna Navarrete Simón

17. Sra. Rosa Rosero Rosero

18. Sr. Manuel Alexandre Alcácer Comes

19. Sr. Sergi Sánchez Sech

20. Sr. Santiago Callau Porres

21. Sr. Manuel Robles Flores

Suplentes:

1. Sra. Mireya Román Cazorla Candidatura número: 77 PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. Sr. Germán Ciscar Pastor 2. Sra. Griselda Panisello Zamora 3. Sr. Òscar Miró Valls 4. Sra. Marisa Espuny Subirats 5. Sr. Jacobo Lasala Fernández 6. Sr. Juan Javier Subirats Codorniu 7. Sr. Antonio García Gil 8. Sr. José Antonio Manrique Ramos 9. Sra. Maria Franch Llambrich 10. Sra. Manoli Méndez Martínez 11. Sr. José Antonio Chamorro Ruiz 12. Sra. Montse Manrique Beltri 13. Sr. Fredi Morales Burjalés 14. Sra. Sue Ellen Gómez Franch 15. Sr. Juan Carlos Barberà Valero 16. Sr. Miquel Ramon Barberà Martí 17. Sra. Maruja Heredia Salazar 18. Sra. Nit Masià Quintana 19. Sr. Joan Tranche Sapiña 20. Sra. Miriam Cuadrado Manrique 21. Sr. José Antonio Hermano Fornós

Suplents: 1. Sr. Lamberto Causapé Bernal

Candidatura número: 106 PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Antoni Espanya Forcadell 2. Sra. Maria Lluïsa Lizàrraga Gisbert 3. Sr. Joan Castellano Masdeu 4. Sra. Jennifer Facerias Canes 5. Sra. Judit Ventura Grau 6. Sr. Francisco Javier Gil Caballé 7. Sra. Maria Joan Martí Serret 8. Sra. Júlia Idiarte Panisello 9. Sr. Dionisio Cano Magriñà 10. Sr. Matías Muñoz Sánchez 11. Sra. Míriam Galindo Gòmez 12. Sra. Immaculada Elias Gil 13. Sr. Joan Ferré Verge 14. Sra. Maria Dolors Espelta Fibla 15. Sr. Martí Gavaldà Pons 16. Sra. Margarita Sales Garcia 17. Sr. Francisco Guerrero Majuelos 18. Sra. Amadea Ferreres Lòpez 19. Sra. Maria Josefa Cano Guardiola 20. Sr. Copèrnic Betored Bellés 21. Sr. Josep Maria Monfort Serra

Suplents: 1. Sra. Manolita Zaragoza Arnau 2. Sr. Josep Maria Simó Huguet

Candidatura número: 116

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Manel Joaquim Ferré Montañés

2. Sra. Maria Isabel Ferré Roca

3. Sr. Francisco Paz Belmonte

4. Sra. Rosa Pertegaz Lafont

5. Sr. Eros Esquerré Lamas

6. Sr. Josep Garriga Reverté

7. Sr. José Antonio José Nos

8. Sra. Maria del Mar Panisello Rodera

9. Sr. José Antonio Obalat Martí

10. Sra. Laia Subirats López

11. Sr. José Manuel Ferré Aixendri

12. Sra. Mercè Pascual Pedret

13. Sr. Fausto Rosa Camarasa

14. Sra. Encarnación Ferrer Provinciale

15. Sr. José Antonio Serrano Esteve

16. Sra. Alba Simon Ferreres

17. Sr. Jorge Servià Drago

18. Sr. Eric Esteban Sancho

19. Sra. Eva Maria Ruiz Fabregat

20. Sra. Manuela Cid Espuny

21. Sr. Joan Maria Roig Grau

Suplents:

1. Sr. Josep Sancho Beltri

2. Sra. Cristina Salvadó Cortés

3. Sra. Ana Isabel Marcos Vilar

Candidatura número: 119

INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS-ESQUERRA UNIDA I ALTERNATIVA-ENTESA (ICV-EUIA-E)

1. Sr. Salvador Queral Tapias

2. Sra. Rosabel Recio Daga

3. Sr. Àngel Porres Garcia

4. Sr. Antonio Recio Ramos

5. Sra. Lupe Torta Monllau

6. Sr. Jordi Ordobás Martínez

7. Sr. Francisco Ferré Maturana

8. Sra. Rosanna Corbalan Duran

9. Sra. Mercedes Márquez Megías

10. Sr. Cristóbal Maturana Galubardas

11. Sr. Francisco Alba Muñoz

12. Sr. Carlos Campanals Garcia

13. Sra. Carmen Fernández Pérez

14. Sr. Manel Barrera Lizárraga

15. Sra. Carmen Lizárraga García

16. Sra. Carmen García Fernández

17. Sr. Juan José Gras Vidal

18. Sr. Joan Enric Vidal Ruiz

19. Sra. Margarita Villar Fernández

20. Sra. Gloria Cid Espuny

21. Sr. Máximo Escolar Monjas

Suplents:

1. Sr. Jesús Monche Palacín

Candidatura número: 125

SOLIDARITAT CATALANA PER LA INDEPENDÈNCIA (SI)

1. Sr. Albert Curto Arayo

2. Sra. Jèssica Melich Mormeneo

3. Sr. José Antonio Llaveria Conde

4. Sra. Laia Reverté Callarisa

5. Sr. Josep Jordi Pons Forastero

6. Sr. Pablo Ramírez Valls

7. Sra. Maria Josep Margalef Valldepérez

8. Sr. Eugenio Cirac Reche

9. Sra. Rosa Maria Bieto Portet

10. Sr. Rubén Morales Medel

11. Sr. Simón Pons Subirats

12. Sra. María del Carmen Gallardo Ibáñez

13. Sr. Aitor Ruano Miralles

14. Sra. Maria Teresa LLetí Clua

15. Sr. Simón Tito Choque

16. Sr. Jordi Domènech Tena

17. Sra. Joana Ramon González

18. Sr. José Miguel Carceller Blanch

19. Sra. Isis Royo Adell

20. Sr. Eugenio Cirac Solé

21. Sra. Sara Bedós Sánchez

Suplents:

1. Sr. Jordi Subirats Ferrando

2. Sra. Montserrat Arayo Fumadó

3. Sr. Gerardo José Pomada Antich

4. Sra. Cinta Gil Bó

5. Sr. Daniel Senar Arasa

Circunscripció electoral: Arnes

Candidatura número: 5

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sra. Neus Sanromà Samper

2. Sr. Francesc Martínez Ibáñez

3. Sra. Ana María Sabaté Segura

4. Sr. Miquel Francesc Valls Cuadern

5. Sra. Anna Maria LLusà Ballesteros

6. Sra. Judit Ber Amargós

7. Sr. Francesc Montolio Barrera (Reagrupament)

Suplentes:

1. Sr. Antonio Sabaté Samper

Candidatura número: 112

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Xavier Pallarés Povill

2. Sr. Josep Ginebrera Masià

3. Sr. Julio Vallés Foz

4. Sra. Sara Gil Llombart

5. Sr. Julio Luis Borrull Llombart

6. Sr. Joan Povill Llerda

7. Sr. Roger Blanc Samper

Suplents:

1. Sr. José Antonio Almestoy Pallarés

2. Sr. Eduard Muñoz Guardia

3. Sr. Marc Viña Sancho

4. Sra. María Carmen Conesa Vidal

5. Sr. José Ramón Tejedor Lombarte

6. Sra. Elisabet Martínez de la Torre Orriols

7. Sra. Júlia Borrull Povill

8. Sr. Esteve Llombart Royo

9. Sra. Amelia Pallarés Rebull

Circunscripció electoral: Batea

Candidatura número: 62

CENT PER CENT PER BATEA (100%xB)

1. Sr. Ramón Antonio Arnal Vidal

2. Sra. Maria Cinta Rams Albuisech

3. Sr. Jordi Casadó Alañà

4. Sr. Francisco José Villarroya Creixenti

5. Sra. Elga Aguiló Galceran

6. Sr. Tomàs Peig Llop

7. Sra. Noelia Cebrìán Fernández

8. Sr. Joan Pasqual Llop Suñé

9. Sra. Mònica Busom Suñé

10. Sr. Pascual Albesa Albesa

11. Sra. Montserrat Frisach Llop

Suplents:

1. Sr. Esteban Altés Suñé

2. Sr. Antonio Albesa Albesa

Candidatura número: 117

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Xavier Suñé Llop (Independent)

2. Sr. Juan Bautista Suñé Bes

3. Sra. Maria Bes Antolí (Independent)

4. Sra. Pilar Ferrando Rosa (Independent)

5. Sr. Ferran Altés Rams

6. Sra. Francisca Frigola Pérez

7. Sr. Josep Maria Vaquer Llop

8. Sr. José Maria Altaba Serrano

9. Sr. Santiago Aguiló Valen

10. Sra. Neus Adell Vidal

11. Sr. Josep Ramon Suñé Gasull

Suplents:

1. Sr. Eugenio Maria Manresa Querol

2. Sra. Maria Assumpta Galceran Massó

Candidatura número: 144

UNIÓ PER LA TERRA ALTA - PROGRÉS MUNICIPAL (UPTA -PM)

1. Sr. Joaquim Josep Paladella Curto

2. Sr. Xavier Galcerà Adell

3. Sr. Pedro Miquel Martí Arrufí

4. Sr. José Antonio Requena San Felipe

5. Sr. Francesc Antoni Brio Llop

6. Sr. Joaquim Arrufí Peris

7. Sr. Fernando Antonio Tarragó Maijó

8. Sr. Miquel Ramon Galcerà Altés

9. Sr. Jordi Peig Martí

10. Sr. Miquel Llop Cabes

11. Sr. Francesc Felip Maijó Sangenís

Suplents:

1. Sr. Miquel Alañà Vidal

2. Sr. Francesc Pubill Altés

3. Sr. Mariano Ferrer Bes

4. Sr. Antoni Manel Vidal Cortiella

5. Sr. Joan Manel Catalán Sastre

6. Sr. Joan Josep Navarro Cabré

7. Sr. Pascual Roca Alañà

Circunscripció electoral: Benifallet

Candidatura número: 6

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Jordi Monclús Doliu

2. Sra. Josena Doliu Borrull

3. Sra. Glòria Puntes Farnós

4. Sr. Juan Salvador Froilan Castellví

5. Sra. Mònica Trilla Daudé

6. Sr. Germán Martí Amposta

7. Sr. Josep Faneca Trilla

Suplents:

1. Sr. Diego Espinós Alcoverro

2. Sr. Joaquín Folqué Bayot

3. Sr. Ramon Salvadó Beltran

Candidatura número: 131

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Sebastián Andrés Margalef Doliu

2. Sra. Maria Cinta Ferreres Farnós

3. Sr. Genís Llésera Folqué

4. Sr. Álvaro Roberto Ramos Gabriel

5. Sr. Carmelo Benaiges Cid

6. Sr. José Videllet Borrull

7. Sr. Juan Margalef Salaet

Candidatura número: 149

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Antoni Llésera Margalef

2. Sra. Roser Merlos Borrull

3. Sr. Roiger Borràs Borrull

4. Sra. Maria Teresa Delgado Albert

5. Sra. Mercè Vallespí Jordà

6. Sr. Jaume Fons Llop

7. Sra. Sílvia Folqué Beltran

Suplents:

1. Sr. Antonio Cardona Panisello

Candidatura número: 158

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Miquel A. Audí Muñoz

2. Sra. Montse Faneca Moncada

3. Sra. Josena Doliu Vallespí

4. Sr. Miquel Domingo Beltran

5. Sra. Yolanda Ferré Ramos

6. Sr. Josep Antoni Alier Ramos

7. Sr. Josep Faneca Piñol

Suplents:

1. Sr. Joan Gabriel Treig

2. Sr. Jaume Robert Lluís Garro

Circunscripció electoral: Bot

Candidatura número: 9

ENTESA PER BOT - ACORD MUNICIPAL (EpB - AM)

1. Sr. Francesc Fidel Martí

2. Sr. Joan Baptista Torres Segura

3. Sr. Joan LLuís Sastre Papaseit

4. Sr. Rafael Gisbert Torné

5. Sra. Joanna Montserrat Sabaté Bosch

6. Sr. Josep Antoni Fontanet Mañà

7. Sr. LLorenç Sabaté Julián

Suplents:

1. Sr. Pío Martí Bosch

2. Sr. Manuel Vidal Domènech

Candidatura número: 120

ALTERNATIVA PER BOT-PROGRÉS MUNICIPAL (APB-PM)

1. Sr. Luis Agut Solé

2. Sr. Ramon Viña Solanes

3. Sra. Magdalena Falcó Micola

4. Sr. Marc Bosch Solsona

5. Sra. Antònia Aguiló Sastre

6. Sr. Andrés Salvador Sabaté Solanes

7. Sr. Pelegrí Bausells Viña

Suplents:

1. Sr. Jaume Mulet Altés

2. Sr. Ramon Roselló Solé

3. Sra. Maria Cinta Fontanet Celma

4. Sr. Juan Antonio Mañà Albesa

5. Sr. Juan Antonio Mañà Solé

6. Sr. Ramon Cortiella Gavalda

7. Sr. Yolanda Micola Montoya

Candidatura número: 155

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Andreu Martínez Morelló

2. Sr. Baptista Pallarés Alcoverro

3. Sr. Juan Peris Aros

4. Sr. Miguel Fontanet Sastre

5. Sr. Miguel Morán Freixa

6. Sra. Anna González Morata

7. Sr. José Mulet Gil

Suplents:

1. Sr. Francisco Anselmo Cutrona Cutrona

2. Sr. José Valls Gavaldà

3. Sr. Francisco Morelló Nadal

Circunscripció electoral: Camarles

Candidatura número: 20

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Josep Antoni Navarro Serra

2. Sra. Joana Fortuño Aguiló

3. Sra. Judit Salvadó Monllaó

4. Sr. Jordi Bertomeu Lleixà

5. Sra. Meritxell Martí Mola

6. Sr. Carlos Forés Rodríguez

7. Sra. Marta Mora Vergés

8. Sr. Estanislao Martínez Puig

9. Sr. Tomàs Jaume Monllau Nivera

10. Sra. Elisa Rollan Monteverde

11. Sr. Julián Fortuño Zapater

Suplents:

1. Sra. Laura Bonet Iborra

2. Sr. Francesc Gas Baiges

3. Sr. Albert Martí Mola

Candidatura número: 56

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. José Luis Bové Subirats

2. Sra. Sandra Zaragoza Vallés

3. Sr. Josep Escribà Beltran

4. Sra. Ana Belén Aliau Pons

5. Sr. Elías Bonet Cervera

6. Sra. Judit Queral Ferré

7. Sr. Marcos Melich Brull

8. Sra. María José Tomàs Moreso

9. Sra. María José Rollan Monteverde

10. Sr. Jordi Mauri Mola

11. Sr. Sergi Curto Bonet

Suplents:

1. Sr. Tomàs Bové Brunet

2. Sra. María José Mestre Descarrega

Candidatura número: 82

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Carmelo Redó Borràs (Independent)

2. Sr. Pedro Mauri Ferré (Independent)

3. Sra. Judith Morales Prieto (Independent)

4. Sr. David Mauri Hierro (Independent)

5. Sra. Encarnación Morales Prieto (Independent)

6. Sra. Desirée Bonet Vergés (Independent)

7. Sra. Sara Redó Esmel (Independent)

8. Sra. Mª Elena Marro Gausachs (Independent)

9. Sr. Mariano Alegre Fabra (Independent)

10. Sr. José Agramunt Clavero (Independent)

11. Sr. Roberto Mola Martí (Independent)

Suplents:

1. Sr. Juan Forés Valldepérez (Independent)

2. Sra. Teresa Auxach Bailach (Independent)

3. Sr. Manuel Morales Tarín (Independent) Candidatura número: 140 PROGRÉS MUNICIPAL PER CAMARLES I LLIGALLOS - PROGRÉS MUNICIPAL (PM)

1. Sr. Juan Curto Querol 2. Sr. José Ramón Prats Salvan 3. Sra. Maria Goretti Tortajada Bové 4. Sr. Jordi Bonet Curto 5. Sra. Maria Lluïsa Esmel Cardona 6. Sra. Maria Teresa Aixendri Morales 7. Sr. Darío Bertomeu Buera 8. Sr. Ramon Brull Melich 9. Sra. Maria José Melich Subirats 10. Sra. Maria Paula Zaragoza Vallés 11. Sr. Héctor Monteverde Pujol

Suplents: 1. Sr. Joaquim Bertran Navarro 2. Sr. Juan Francisco Bo Asencio 3. Sra. Josefa Beltran Bertomeu

Circunscripció electoral: Caseres

Candidatura número: 66

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Josep Maria Peris Ferrer

2. Sr. José Alqueza Naya

3. Sra. Eva Teresa López Martell

4. Sr. Ramon Tarragó Gasulla

5. Sra. Maria Mercè Garcia Pellicer

6. Sr. José Daniel Gombau López

7. Sra. Olga Márquez Puchades

Suplents:

1. Sra. Ana María Blasco Gil

2. Sra. María Carmen Martínez Romo

3. Sra. Consuelo Mompel Monclús

4. Sr. Joan Albert Huguet Peris

5. Sra. Mònica López Granero

Candidatura número: 98

TOTS SOM CASERES - FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (TSC - FIC)

1. Sr. Joan Manel Palau González (Independent)

2. Sr. Francesc Sabaté Puchol (Independent)

3. Sra. Laura Vicente Boj (Independent)

4. Sr. Manel Monserrat Ulldemolins (Independent)

5. Sr. Juan Carlos Gil Alqueza (Independent)

6. Sra. Ester Dorotea Palau Gasulla (Independent)

7. Sra. Andrea Suñé López (Independent)

Suplents:

1. Sr. Alexandre Puchol Puchol (Independent)

2. Sra. Concepción Tarragó Altés (Independent)

Circunscripció electoral: Corbera d'Ebre

Candidatura número: 16

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Sebastià Frixach Lliberia

2. Sr. Josep Llop Domènech

3. Sra. Maria Dolors Gironés Rius

4. Sr. Josep Villarín Bové

5. Sr. Josep Albesa Álvarez

6. Sr. Josep de la Rica Launes

7. Sr. Josep Álvarez Bosquet

8. Sr. Josep Diego Antonio

9. Sr. Josep Bru Todó

Suplents:

1. Sr. Esteve Salvador Pie Descarrega

2. Sr. Jaume Martell Altadill

3. Sra. Sandra Artigues Llop

4. Sr. Pere Josep Frixach Lliberia

Candidatura número: 91

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Esteban Bosquet Cortiella

2. Sr. Pedro Rins Cortiella

3. Sra. Carmen Llop Clua

4. Sra. María Carmen Álvarez Bové

5. Sra. Montserrat González Colat

6. Sra. Concepción Borràs Bru

7. Sr. Juan Bautista Miró Descarrega

8. Sr. Miguel Miró Descarrega

9. Sr. Pedro Álvarez Álvarez

Suplents:

1. Sr. Julián Izquierdo Peranci

2. Sr. Manuel Rins Julià

3. Sra. Josena Bausells Queixalós

4. Sra. Elena Diego Vernet

Candidatura número: 139

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - UNIÓ PER LA TERRA ALTA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-UPTA-PM)

1. Sr. Antonio Álvarez Gironès

2. Sr. Jaume Ferré Llop

3. Sr. Miquel Álvarez Álvarez

4. Sr. Jaime Álvarez Álvarez (Independent)

5. Sra. Consuelo Álvarez Álvarez (Independent)

6. Sr. Josep Pons Diego

7. Sr. Antonio Fígols Plana

8. Sr. Josep Ramon Gironés Julià

9. Sr. Miquel Altadill Bosquet Candidatura número: 162 CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Aquilino Conesa Vicente 2. Sr. Josep Tarragó Clua 3. Sra. Maria Carme González Pujol 4. Sra. Maria Dolors Sabaté Cedó 5. Sr. Domingo Amposta Benaiges 6. Sra. Marta Llop Clua 7. Sr. Ferran Antonio Oromí 8. Sra. Maria Dolors Llop Llop 9. Sr. Joaquim Tous Clua

Suplents: 1. Sra. Sílvia Siñol Jordà 2. Sr. Jaume Altadill Micó 3. Sr. Joaquim Puig Frixach

Circunscripción electoral: Deltebre

Candidatura número: 11

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Gervasi Aspa Casanova

2. Sr. Rogelio Tomàs Bonet

3. Sr. Jordi Pau Torres Fabra

4. Sra. Sònia Bertomeu Tomàs

5. Sra. Maria Salomé Bertomeu Mauri

6. Sr. Òscar Martín Bo

7. Sra. Susanna Gómez Castellà

8. Sra. Teresa Àngela Bo Bo

9. Sr. Josep Valldepérez Nogueres

10. Sr. Carlos Rius Royo

11. Sra. Raquel Gilabert Blanch

12. Sr. Joel Durà Serral

13. Sr. Alejandro Callau Franch

14. Sra. Vanesa Ventura Benavent

15. Sr. Joan Lluís Castells Fabra

16. Sra. Rosa Maria Ventura Franch

17. Sr. Miquel Subirats Peña

Candidatura número: 41

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. José Emilio Bertomeu Río

2. Sr. Joan Alginet Aliau

3. Sra. Sònia Bertomeu Franch (Independent)

4. Sr. Francesc Franch Castells (Independent)

5. Sra. Natàlia Valls Ferreiro (Independent)

6. Sra. Laura Navarro Costes (Independent)

7. Sr. Aleix Ferré Ribes (Independent)

8. Sr. Josep Joaquim Gilabert Lleixà

9. Sra. Marcel·la Otamendi Escoda

10. Sra. Susana Martín Fabra

11. Sr. Joaquim Franch Bertomeu (Independent)

12. Sra. Iolanda Rovira Prats

13. Sr. Roque Morelló Tomàs

14. Sra. Arantxa Paulino Roig (Independent)

15. Sr. Marcel Ferri Celma (Independent)

16. Sra. Elena Rodriguez Colomines (Independent)

17. Sr. Francesc Casanova Bertomeu (Independent)

Suplents:

1. Sra. Cristina Prats Navarro (Independent)

2. Sr. Lluís Miranda Fabra

3. Sra. Erundina Castells Casanova (Independent)

4. Sr. Josep Ramon Castells Gestí

Candidatura número: 59

UNIÓ DEL POBLE DE LA CAVA-EBRENCS INDEPENDENTS (UPLC-EBIN)

1. Sr. Josep Ramon Casanova Bertomeu

2. Sra. Susana Pujol Ventura

3. Sra. Josefa Vergés Panisello

4. Sr. Rafael Casanova Pla

5. Sr. Juan Salvador Franch Casanova

6. Sra. Gemma Fabra Andreu

7. Sr. David Pau Mira Tomàs

8. Sr. Alejandro Galve Ventura

9. Sra. Montserrat Andreu Panisello

10. Sr. Juan José Bertomeu Tomàs

11. Sra. Ana Belén Gilabert Casanova

12. Sr. Amador Fornós Casanova

13. Sra. María del Carmen Pereira Fabra

14. Sra. Jèsica Gilabert Casanova

15. Sr. Josep Bonet Pagà

16. Sra. Maria Simón Giménez

17. Sr. José Casanova Bertomeu

Candidatura número: 81

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Juan Bertomeu Bertomeu

2. Sr. Tomás Castells Fresquet

3. Sra. Susana Duran Casanova (Independent)

4. Sr. Sergio Solà Agramunt (Independent)

5. Sra. Mireia Carbó Rullo (Independent)

6. Sr. Jonathan Garrigós Prats (Independent)

7. Sra. Serana Pagà Casanova (Independent)

8. Sr. Juan José Tomás Rodríguez (Independent)

9. Sra. Raquel Arqués Muria (Independent)

10. Sr. José Luis Callau Casanova

11. Sra. Luz Marina Quiles Simón

12. Sra. Eva Casanova Prats (Independent)

13. Sr. Domingo Manuel Bertomeu Ribes

14. Sr. Joan Arqués Barberà (Independent)

15. Sr. Juan Carlos Ramírez Fresquet (Independent)

16. Sr. Francisco Javier Bayo Meseguer

17. Sra. Margarita Valls Alonso

Suplents:

1. Sra. Lucrecia Santiago Sorribes

2. Sr. Juan Enrique Bonet Franch

3. Sr. José Maria Campos Masdeu (Independent)

Candidatura número: 115

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Lluís Soler Panisello

2. Sra. Teresa Culvi Porres

3. Sr. Salvador Bertomeu Bertomeu

4. Sr. Domingo Alcalà Sorribes

5. Sra. Carme Franch Rius

6. Sra. Estela Casanova Esteller

7. Sr. Ramón Valldepérez Alcalà

8. Sr. David Capel Catalán

9. Sr. José Juan Bertomeu Callau

10. Sra. Gemma Casanova Bonet

11. Sr. Serafí Tomàs Sorribes

12. Sra. Paca Bonet Marsal

13. Sr. Josep Sorribes Miró

14. Sra. Rosa Casanova Sorribes

15. Sr. Josep Ventura Pallarés

16. Sr. Josep Solà Subirats

17. Sra. Imma Juan Franch

Suplents:

1. Sr. Juan Antonio Tebar Ruiz

2. Sra. María Carmen Ventura Vergés

3. Sr. Lázaro Arqués Tomàs

4. Sr. Eleuterio Franch Ferreres

5. Sra. Helena Franch Torres

6. Sr. Joaquín Salvia Carles

7. Sra. Tere Aloguín Arias

8. Sr. José Maria Sapiña Bonet

9. Sr. Andreu Curto Castells

10. Sra. Carmen Bigorra Gualba

Circunscripció electoral: Fatarella (La)

Candidatura número: 10

ENTESA PER LA FATARELLA - ACORD MUNICIPAL (EpF - AM)

1. Sr. Francisco Blanch Batiste

2. Sr. Ramon Jornet Colat

3. Sr. Raül Faneca Domènech

4. Sra. Maria de Núria Rius Costa

5. Sra. Maria Segura Balsebre

6. Sr. Joel Llop Blanch

7. Sra. Alexandra Font Gironés

8. Sra. Misericòrdia Cabús Ruana

9. Sr. Doménec Ardévol Alerany

Suplents:

1. Sr. Esteve Rius Pujades

2. Sr. Francesc Descarrega LLop

Candidatura número: 69

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Fermín Ruana Font

2. Sra. Meritxell Urgell Rius

3. Sra. Roser Ruana Llop

4. Sr. Juan Descarrega Descarrega

5. Sr. Jordi Rius Segura

6. Sra. Elena Gironés Segura

7. Sr. Juan Rius Montaña

8. Sr. Bienvenido Pascual Balsebre

9. Sr. Tomàs Gironés Font

Suplents:

1. Sra. Alba Rius Comellas

2. Sr. José María Ruana Ruana

3. Sr. Juan Giral Pérez

Candidatura número: 133

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Juan Ramón Comellas Albesa

2. Sra. Carmen Alarcón Sánchez

3. Sr. José Díaz Moreno

4. Sra. Teresita Balsebre Llop

5. Sr. Mario Herrera Flores

6. Sra. Francisca Descarrega Descarrega

7. Sr. Cosme Ruana Descarrega

8. Sr. José Cugat Llop

9. Sr. Ramón Comellas Pascual

Suplents:

1. Sr. Ramón Segura Fucho

2. Sr. Bienvenido Pascual Balsebre

Candidatura número: 143

CONVIVÈNCIA I PROGRÉS - UNIÓ PER LA TERRA ALTA PROGRÉS MUNICIPAL (UPTA-PM)

1. Sr. Jesús Ruana Suñé

2. Sr. Andrés Rius Blanch

3. Sr. Juan José Rius Jaumot

4. Sr. Josep Blanch Blanch

5. Sra. Anna Segura Gironés

6. Sr. Ramon Jornet Urgell

7. Sr. Alonso Álvarez Chaves

8. Sr. Francisco Estapé Llop

9. Sra. Yolanda Ruana Pascual

Suplents:

1. Sr. Josep Basco Gironés

2. Sr. Òscar Descarrega Ribera

Circunscripció electoral: Freginals

Candidatura número: 24

IMPULS PER FREGINALS - ACORD MUNICIPAL (if - AM)

1. Sr. Josep Lluís Fernàndez Homedes

2. Sr. Josep Sospedra Duran

3. Sra. Olga Carceller Subirats

4. Sr. José Luis Fabra Montagud

5. Sra. Marta Espuny Fabra

6. Sr. Juan Subirats Armengol

7. Sra. Íngrid Fabra Grau

Suplents:

1. Sr. Gustavo Duran Castell

2. Sr. Marcos Grau Verge

3. Sr. Lázaro Rullo Sales

Candidatura número: 47

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Josep Roncero Pallarés

2. Sra. Mª Cinta Garrit Millan

3. Sra. Maria Neus Bel Berga

4. Sr. Gerard Lletí Marco

5. Sra. Judit Miralles Fabregat

6. Sr. Àngel Carles Miró

7. Sra. Elma Miralles Miralles

Suplents:

1. Sr. Emilio Accensi Accensi

2. Sra. Araceli Lizárraga Domènech

3. Sr. Manuel Torralbo Morales

Candidatura número: 104

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Evencio De los Aires Roé

2. Sra. Lídia Subirats Subirats

3. Sr. Rafael Ferré Ramírez

4. Sra. Pamela Joan Hughes

5. Sra. Maria Pilar Marco Castell

6. Sra. Antonia Castro Urrieta

7. Sra. Amanda Muria Lletí

Suplents:

1. Sra. Maria Cinta Miralles Miralles

Circunscripció electoral: Galera (La)

Candidatura número: 7

ACORD PER LA GALERA - ACORD MUNICIPAL (AG - AM)

1. Sra. Maria Ester Martí Accensi

2. Sr. Ernesto Vicente Bel Albesa

3. Sr. Juan Abelardo Lleixà Lleixà

4. Sr. Claudio Verge Villarroya

5. Sr. José Bertomeu Garcia

6. Sr. Joan Manel Igual Tomàs

7. Sr. José Sabaté Bayerri

Suplents:

1. Sr. Sergi Rodríguez Rallo

2. Sr. Josep Vicent Tomàs Verge

3. Sr. Vicenç Ventura Fabra

4. Sr. Hilario Audí Ferré

5. Sr. José Tomàs Valmaña

Candidatura número: 31

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sra. Mª Blanca Duré Prades

2. Sr. Fernando Alcanar Cherta

3. Sr. Néstor García García

4. Sr. Antonio Altés Clajer

5. Sr. Ignacio Ruiz Alcázar

6. Sr. Jordi Verge Valmaña

7. Sr. José Antonio Vicente Arasa Cid

Candidatura número: 43

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Ramón Agustín Muñoz Verge

2. Sra. Alícia Accensi Solé

3. Sr. Vicente Labernia Ferré

4. Sra. Mònica Tomàs Pons

5. Sra. Carmen Arasa Ruiz

6. Sr. Diego Monfort Pons

7. Sr. Gonzalo Tomàs Bertomeu

Suplents:

1. Sr. José Miguel Tomàs Esteban

2. Sr. Demetrio Bailach Garcia

Circunscripció electoral: Gandesa

Candidatura número: 28

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sra. Ana María Sicart Tarragó

2. Sr. Josep Maria Domènech Amades

3. Sr. Jesús F. García Chacón

4. Sra. Núria Ferré Amades

5. Sr. Carlos Pablo Ruiz Felez

6. Sra. Josena Martí Creixenti

7. Sra. Nuria Villaverde Arrufat

8. Sr. Alexandre Fàbregues Cardona

9. Sra. Roser García Martí

10. Sr. Santiago Ráfales Torres

11. Sra. Mª Cristina Lafarga Solé

Candidatura número: 99

ALTERNATIVA PER GANDESA - FEDERACIÓ D' INDEPENDENTS DE CATALUNYA (ApG - FIC)

1. Sr. Miguel José Aubà Fleix

2. Sr. Ramon Lluís Vidal

3. Sr. Juan Taulats Soler

4. Sra. Raquel Mulet Moreno

5. Sra. Montserrat Amades Mateu

6. Sr. José Bautista Rams Gisbert

7. Sra. María Ángeles Cid Fornós

8. Sr. José Santiago Vicens Vallespí

9. Sr. Jordi Navarro Dalmases

10. Sra. Inés Piqué Gabriel

11. Sra. Benita Miralles Viña

Suplents:

1. Sr. José Meix Gracia

2. Sr. Isidro Montané Cabús

3. Sra. Francisca Martínez Sabaté

Candidatura número: 102

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sra. Encarnación García Jurado

2. Sra. Maria Teresa Celma Martí

3. Sr. Esteban Salvadó Ber

4. Sr. Ricard Marrugat Ber

5. Sr. Ricardo Cots Nogués

6. Sra. Noemí Estruel Jiménez

7. Sra. Montserrat Andrés Homedes

8. Sr. Josep Celma Montané

9. Sra. Maria Fontcalda Blanch Solé

10. Sr. Josep Manel De la Vega Carrera

11. Sra. Natividad Jiménez Villarejo Candidatura número: 135 ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sra. Alexandra Maria Balagué Boira 2. Sra. Helena Masegosa Marín 3. Sr. Joaquim Joan Enric Pedrola Gardé 4. Sr. Francesc Grau Ceuma 5. Sr. Joan Aubanell Sabaté 6. Sra. Marta Giménez Clua 7. Sr. Josep Costa Segú 8. Sra. Montserrat Jaén Bellot 9. Sr. Miguel José Blanch Suñé 10. Sra. Maria Antònia Caballero Notario 11. Sr. Gorka Knörr Borràs

Suplents: 1. Sr. Joaquim Fontoba Solé 2. Sra. Carme Elisa Vidal Cortiella 3. Sr. José Balagué Clua

Candidatura número: 156 CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Carles Luz Muñoz 2. Sr. Jaume Solé Altadill 3. Sra. Maria Teresa Aubà Bases 4. Sr. Pere Jaume Royo Pedrola 5. Sra. Glòria Ruana Pegueroles 6. Sr. Carlos Llarch Amposta 7. Sra. Mariona Esteve Valimaña 8. Sra. Anna Valls Solé 9. Sr. José Antonio Isern Delgado 10. Sr. Xavier Lletí Marco 11. Sra. Anna Patricia Izquierdo Monge

Suplents: 1. Sr. Jordi Jardí Lliberia 2. Sra. Mónica Sánchez Selva 3. Sr. Jordi Salayet Gámez 4. Sra. Carmen Llebot Pedrol 5. Sr. Carles Antolí Llop 6. Sra. Laura Domènech Vallespí 7. Sr. David Rodríguez Aynet 8. Sra. Josefa Clua Isern

Circunscripció electoral: Ginestar

Candidatura número: 34

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Josep Maria Domènech Papaceit

2. Sra. María Antonia Margalef Fortuño

3. Sr. Carlos Brull Casadó

4. Sr. Germán Borràs Margalef

5. Sr. Xavier Torà Margalef

6. Sra. Montserrat Margalef Aguilera

7. Sr. Joan Francesc Torà Muñoz

8. Sr. Francisco Rius Galindo

9. Sr. David Álvarez Ortiz

Suplents:

1. Sr. Rafel Moseguí Torà

2. Sr. Fernando Mauri Moseguí

3. Sr. Òscar Beltran Margalef

Candidatura número: 65

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Josep Bru Pujol

2. Sra. Maria Florit Castro

3. Sra. Ana María Agné Suñer

4. Sr. Luis Miguel Zas Roel

5. Sr. Joan Baptista Bru Escorihuela

6. Sr. Jorge Julián Trinchán Viñes

7. Sra. Esther Segarra Vandellòs

8. Sr. Josep Pedrola Agné

9. Sr. Ricardo Mateu Mauri

Suplents:

1. Sr. José Luis Marijuán Martínez

2. Sr. Josep Maria Pellisé Pino

3. Sr. Anton Domènech Suñer

Circunscripció electoral: Godall

Candidatura número: 33

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Francisco Aguiar Pérez

2. Sra. Yolanda Sánchez Millan

3. Sr. Ángel Troncho Sorribes

4. Sr. Robert Esquerré Ferré

5. Sr. Alejandro Albiol Matamoros

6. Sra. Maria Antonia Grau Poy

7. Sr. Juan Carlos Villalba Santos

Candidatura número: 39

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Francesc Josep Miró Melich

2. Sr. Jesús Millán Pago

3. Sra. Teresa Esmel Casanova

4. Sr. José Ferré Sancho

5. Sr. Santiago Albiol Pago

6. Sra. Anna Muñoz Pago

7. Sr. Joaquin Bonavila Boix

Suplents:

1. Sr. Miguel José Armengol Matamoros

2. Sr. Jaime Roda Sánchez

3. Sr. Carlos Melero Astasio

Candidatura número: 48

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sra. Estefania Lleixà Pago

2. Sra. Laia Guillén Tomàs

3. Sr. J. Luis Cid Ramírez

4. Sra. Rosanna Monfort Pons

5. Sr. Vicent Ferré Albiol

6. Sra. Elena Cañada Millán

7. Sr. Carlos Blanch Cervera

Suplents:

1. Sr. Javier Garcia Casanova

2. Sra. Marisín Lleixà Pago

3. Sr. J. Antonio Monfort Cabanes

Circunscripció electoral: Horta de Sant Joan

Candidatura número: 132

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. José Antolí Badia

2. Sr. José Germán Asensio Bonll (Independent)

3. Sr. Juan José Giner Villar

4. Sr. Miguel Bosch Roig

5. Sr. Juan Bautista Prades Albesa (Independent)

6. Sr. Ismael Alejandro Sancho Grau (Independent)

7. Sra. Carlota María Ruiz Terrats

8. Sr. Albert Llombart Malràs

9. Sr. Benjamín Amposta Martí (Independent)

Suplents:

1. Sr. Elías Gil Bel

2. Sr. José Manuel Cebador Sagarra

3. Sra. Mercedes Herminia Cortiella Grau

4. Sr. José Miguel Serres Santirso (Independent)

Candidatura número: 148

PROGRÉS MUNICIPAL (PM)

1. Sra. Soraia Roig Segura (Independent)

2. Sr. Juan José Martín Arrufat (Independent)

3. Sr. Josep Maria Andrés Andilla (Independent)

4. Sra. Maria Teresa Mompo Yllán (Independent)

5. Sr. Manel Sabaté Solanes (Independent)

6. Sr. Joan Godes Altés (Independent)

7. Sra. Cristina Alonso Orgilles (Independent)

8. Sr. Juan Sergio Gil Castillo (Independent)

9. Sr. Fontcalda Niella Alcoverro (Independent)

Suplents:

1. Sr. Antonio Carbó Altés

2. Sr. Juan José Cortiella Pons

Candidatura número: 154

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Àngel Ferràs Tomàs

2. Sr. Amadeo Milian Prades

3. Sr. Joan Alcoverro Alcoverro

4. Sr. Joaquim Ferràs Prats

5. Sr. Jordi Badia Guimerà

6. Sr. Jordi Antolí Andreu

7. Sr. Salvador Ferràs Sebastià

8. Sr. Josep Carbó Paladella

9. Sr. Josep Maria Ferràs Prats

Suplents:

1. Sr. Enric Grau Fontanet

2. Sr. Ivan Carbó Llombart

3. Sr. Vicenç Creus Freixa

4. Sr. Jaume Sebastià Fandos

5. Sr. Josep Honori Querol Guimerà

6. Sr. Josep Maria Griell Todó

Circunscripció electoral: Mas de Barberans

Candidatura número: 40

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Josep Maria Lleixà Lleixà

2. Sra. Cèlia Maria Lleixà Royo

3. Sr. Secundí Acisclo Cardona

4. Sr. Sergi Guimerà Subirats

5. Sra. Montserrat Subirats Rillo

6. Sra. Maria Elsa Ferré Lleixà

7. Sr. Ricardo Guimerà Lleixà

Suplents:

1. Sr. Roman Ventura Lleixà

2. Sr. José Solé Subirats

3. Sr. José María Royo Royo

Candidatura número: 100

UNIÓ MUNICIPAL DE CATALUNYA (UMdC)

1. Sr. Juan Vicente Garcés Lleixà

2. Sr. Eloy Jaime Melero Bonll

3. Sr. Manuel Lleixà Colomé

4. Sr. Carlos Guimerà Sancho

5. Sr. Jordi Arasa Melero

6. Sra. Ana Royo Lleixà

7. Sr. José Lleixà Royo

Suplents:

1. Sra. Lorena Subirats Royo

2. Sr. Jesús Melero Bonll

Candidatura número: 160

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sra. Soa López Esquerré

2. Sr. José Manuel Andrés Cid

3. Sra. Lydia Ascaso Juárez

4. Sr. Jordi Jovaní Castellà

5. Sr. Juan Marcos Lleixà Mestre

6. Sr. Istoc Ioan Adrian

7. Sr. Luis Joaquín Machado Rodríguez

Suplents:

1. Sra. Glòria Gilabert Grau

Circunscripció electoral: Masdenverge

Candidatura número: 45

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Álvaro Gisbert Segarra

2. Sr. J. Antonio Nozal Pallarés

3. Sra. Meritxell Sabaté Vida

4. Sra. María Carmen Barberà Roiget

5. Sr. Josep Albiol Ferré

6. Sr. Jordi Vidal Pérez

7. Sr. Emilio J. Monfort Miró

8. Sr. David Subirats Vidal

9. Sra. Ma. Àngels Panisello Vidiella

Suplents:

1. Sr. Daniel Tomàs Valldepérez

2. Sr. Francisco Ferreres Abadal

3. Sr. David Rufí Benaiges

Candidatura número: 70

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sra. Sònia Tomàs Roiget

2. Sr. Ricard Peiró Tomàs

3. Sra. Anna Isabel Peiró Tomàs (Independent)

4. Sra. Estefania Roiget Arasa

5. Sr. Òscar Rojas Beltri

6. Sra. Francisca Roiget Artells

7. Sra. Yolanda Altabella Roiget (Independent)

8. Sra. Noemí Altabella Roiget (Independent)

9. Sr. Francisco Manuel Acién López

Candidatura número: 107

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Moisès Carles Bielsa

2. Sr. David González Jiménez

3. Sra. Andrea Carles Grau

4. Sr. Pedro José Peiró Tomàs

5. Sra. Eva Albiol Tena

6. Sr. Bonifacio Picón Moya

7. Sra. Maria Teresa Grau Moreso

8. Sr. Luis Enrique Romeu Capera

9. Sra. Judith Barreda Ferré

Circunscripció electoral: Paüls

Candidatura número: 114

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sra. Júlia Celma LLuís

2. Sr. David LLuís LLuís

3. Sr. Juan Manuel LLuís Escubedo

4. Sr. Juan Enrique Povill Gabriel

5. Sr. Joan Estrada Targa

6. Sra. Susana Encarna Prats Povill

7. Sr. José Enrique LLuís LLuís

Suplents:

1. Sra. María Carmen Gabriel Adell

2. Sra. Carmen Targa Miquel

3. Sra. Natàlia Gracià Ferràs

Candidatura número: 142

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Gerard Gracià Espinós

2. Sr. José Gabriel Llorens

3. Sr. Jordi Gabriel Jover

4. Sra. Mònica Pons Prats

5. Sr. Ivan Pons Moragrega

6. Sra. Pepita Pallarés Galcera

7. Sr. Mario Carles Burgués

Suplents:

1. Sr. Santi Gavaldà Benaiges

2. Sra. Annabel Bolumar Castellví

3. Sr. Luis Gabriel Bru

Circunscripció electoral: Perelló (El)

Candidatura número: 113

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Jordi Curto Escribà

2. Sra. Pilar Pérez Brull

3. Sra. Rosa Maria Bonet Pla

4. Sr. Eusebi Margalef Barberà

5. Sr. Manuel Pallarés Laboria

6. Sr. Gerard Felicidad Brull

7. Sr. Rafael Muria Martí

8. Sra. Mónica Jiménez Carro

9. Sr. Fernando Marsal Gilabert

10. Sra. Rosalia Vila Pallarés

11. Sra. Maria Cinta Pallarés Sorribes

Suplents:

1. Sr. Joel Ferré Margalef

2. Sra. Tatiana Pozuelo Also

3. Sra. Lucia Galve Curto

4. Sr. Joan Mauri Vila

Candidatura número: 124

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Ferran Cid Martí

2. Sr. Daniel Moliné Pallarés

3. Sr. Joan Pere Rebull Gilabert

4. Sra. Maria Cinta Llaó Llaó

5. Sra. Neus Blasco Boyer

6. Sra. Maria Cinta Farnós Brull

7. Sr. Pere Lleberia Martí

8. Sr. Jordi Boyer Martí

9. Sr. Joan Tomàs Borrell Pallarés

10. Sra. Gisela Pérez Boyer

11. Sra. Maria Teresa Blasco Bonancia

Suplents:

1. Sr. Jaume Nicolau Forés Llasat

2. Sr. Josep Maria Pons Berengueras

3. Sra. María Carmen Requena Travé

4. Sr. Lluís Esteve Casanova Boyer

5. Sra. Maria López Diéguez

Candidatura número: 137

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sra. Genoveva Margalef Valiente

2. Sr. Jacinto Tomás Buera Curto

3. Sr. Juan Francisco Aparicio San Juan

4. Sr. Mario Montané Galbe

5. Sra. Maria Genoveva Aliau Brull

6. Sra. Teresa Peña Serrat

7. Sr. Felip Gil Llaó

8. Sr. Eloi Melich Bonancia

9. Sra. Àngels Benaiges Margalef

10. Sr. Cecilio Carmelo Lagares Arroyo

11. Sra. Antonia Margalef Martí

Circunscripció electoral: Pinell de Brai (El)

Candidatura número: 67

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Bautista Segura Amposta

2. Sra. Judith March Ferré

3. Sr. Santiago Pallarés Ferré

4. Sra. Laura Vallespí Martí

5. Sr. Pedro Pellisa Amposta (Independent)

6. Sra. Judit Borrull Llop

7. Sr. José Augusto Fabregat Amposta (Independent)

8. Sra. Vanesa Amposta Benaiges

9. Sr. Pedro Martí Vinaixa

Suplents:

1. Sr. Ramón Montagut Clua

2. Sra. Teresa Maria Serres Vallespí

3. Sr. Francesc Serres Serres

4. Sra. Montserrat López Ortiz

5. Sr. José María Serres Montagut

6. Sra. Montserrat Pallarés March

7. Sra. Victoria Teresa Algueró Alcón

8. Sr. Josep Maria Álvarez Alcón

9. Sr. Juan Antonio Martí Benaiges

Candidatura número: 71

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Aleix Faneca Tramunt

2. Sra. Magdalena Serres Borrull

3. Sr. Delmir Prieto Serra

4. Sr. Josep Maria Alcoverro Martínez

5. Sr. Josep Olesa Vallespí

6. Sr. Jordi Bofarull Maurell

7. Sra. Janet Vallespí March

8. Sr. Daniel Vidiella Montagut

9. Sr. Joan Arnal Amposta

Suplents:

1. Sr. Manel Amposta Martí

2. Sr. Jordi Vallespí Benaiges

3. Sr. Isidre Fabregat Amposta

4. Sr. Bartolomeu Espinós Tramunt

5. Sr. Maximilià Fabregat Amposta

6. Sr. David Vivas Neira

7. Sr. Omar Faneca Arnal

Candidatura número: 90

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Lorenzo Salvador March Vallespí

2. Sr. Jesús Ferré Vallespí

3. Sr. Jesús Ferré Muria

4. Sr. Juan Colón Calle

5. Sr. Juan Clua Alcón

6. Sr. John Michael Palmer

7. Sra. Jill Eunice Palmer

8. Sr. Pedro Álvarez Jiménez

9. Sr. Enrique Marcelo Gómez Ocaña Candidatura número: 136 PROGRÉS MUNICIPAL PEL PINELL - PROGRÉS MUNICIPAL (PM)

1. Sr. Lluís Melich García 2. Sr. Marcos Martínez Aroca (Independent) 3. Sr. Ricard Vallespí Montagut 4. Sra. Maria del Carme Martínez Montagut 5. Sra. Anna Carreras Amposta 6. Sra. Elisabeth Serres Rodríguez 7. Sr. Àngel Altadill Espinós 8. Sra. Maria Cinta Serres Buenaventura (Independent) 9. Sr. Pere Joan Chertó Vallespí

Suplents: 1. Sr. Jordi March Amposta 2. Sra. Magda Ferré Serrà 3. Sr. Salvador Ramírez Serres 4. Sra. Meritxell Alcón Pallarés (Independent) 5. Sra. Teresa Melich Borràs

Circunscripció electoral: Pobla de Massaluca (La)

Candidatura número: 153

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Joan Lluís Cuadrado Márquez

2. Sr. Antoni Ferré Llop

3. Sra. Maria Montserrat Barrubés Domènech

4. Sr. Jordi Llop Gavaldà

5. Sra. Mª Carmen Ferré Pellisa

6. Sr. Eugeni Carles Pallarés Llop

7. Sra. Ana María Luna Romeo

Suplents:

1. Sra. Maria Pilar Cutrona Benavent

2. Sr. Baldomer Roch Llop

3. Sra. María Inmaculada Llop Vidal

4. Sra. Agustina Andreu Cervera

Circunscripció electoral: Prat de Comte

Candidatura número: 87

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Jaime Moix Blanch

Candidatura número: 159

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Juan José Malràs Pascual

Suplent: Sra. Teresa Viña Borrull

2. Sr. Pedro Ferré Serres

Suplent: Sra. Cristina Gracià Ferràs

3. Sr. Simón Bes Riba

Suplent: Sr. Marc Viña Miralles

4. Sr. Juan Francisco Pallarés Fosch

Suplent: Sr. José Viña Berbis

5. Sr. Robert Viña Alcoverro

Suplent: Sra. Salvadora Pujol Lahosa

Candidatura número: 165

PROGRÉS PER PRAT DE COMTE - PROGRÉS MUNICIPAL (PM)

1. Sr. Josep Roca Alcaide

2. Sr. Josep Espinós Gabriel

3. Sra. Conxa Carrera Espot

Circunscripció electoral: Rasquera

Candidatura número: 19

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Bernat Pellisa Sabaté

2. Sra. María Dolores Subirats Espuny

3. Sr. Roman Borràs Rufí

4. Sra. Maria Teresa Moreso Benaiges

5. Sra. Olívia Borràs Rufí

6. Sra. Emma Pellisa Falgueras

7. Sr. José Manuel Ramos Múrria

Suplents:

1. Sra. Amparo Benaiges Bosquet

Candidatura número: 64

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Bernard Farnós Bou

2. Sra. Sònia Jornet Farnós

3. Sr. Joan Josep Miró Benaiges

4. Sr. Marc Borrull Bladé

5. Sra. Lucrècia Bladé Chorto

6. Sr. Fernando Ureña Farnós

7. Sr. Marcos Farnós Bou

Suplents:

1. Sra. Helga Harbig Cerezo

Candidatura número: 164

ALTERNATIVA PER RASQUERA - PM (APR-PM)

1. Sra. Maria Cecília Turmo Padulles

2. Sra. Teresa Dolores Rojals Vaqué

3. Sra. María del Carmen Cartoixà Puig

4. Sra. Anisoara Viorica Ilie

5. Sra. Conxa Pellisa Benaiges

6. Sra. Waldesca Blade Turmo

7. Sra. Elena de la Vega Carrera

Circunscripció electoral: Roquetes

Candidatura número: 23

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Francesc Artur Gas Ferré

2. Sr. Francesc Ollé Garcia

3. Sra. Maria Teresa Moreso Gisbert

4. Sra. Maria Isabel Belmonte Rodríguez

5. Sr. Jordi Baucells LLuís

6. Sr. Francesc Josep Cabanes Mola

7. Sra. Maria Isabel Subirats Garcia

8. Sra. Sílvia Altadill Martínez

9. Sr. José Cardona Casadó

10. Sr. José Domingo Espuny Gisbert

11. Sra. Georgina Tolós Cortés

12. Sra. Rosa Maria Tolós Balaudé

13. Sr. Joan Josep Segarra Montesó

Candidatura número: 53

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Gerard Gas Vilanova

2. Sr. Josep Codorniu Suñer

3. Sra. Emma Buera Curto

4. Sr. Felip S. Crespo Garcia

5. Sra. Montse Miralles Fabregat

6. Sra. María José Carrasco Borràs

7. Sra. M. Carmen Caro Espuny

8. Sra. Francis Ferreres Lleixà

9. Sr. Juan Miguel Blanch Güeche

10. Sr. Juan Alegret Ribas

11. Sr. Juan Ismael Gracia Josa

12. Sra. María de los Ángeles Alonso Llamas

13. Sra. M. Pilar Perolada Baiges

Candidatura número: 76

PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. Sr. Ramon Martí Moragrega

2. Sr. Jesús Fernández Adell

3. Sr. Alejandro José Favà Subirats

4. Sra. Raquel Benet Gisbert

5. Sra. Yolanda Homedes Garcia

6. Sr. David Franco Smeets

7. Sr. José Tomàs Garcia

8. Sra. Nuria Burriel Garcia

9. Sra. María Victoria Adell Bonll

10. Sra. Zenaida Cinta Cerdá Aguiló

11. Sr. Emilio León Aguilera

12. Sr. Miguel Ángel Campos Campos

13. Sra. María Victoria Estrada Cid Candidatura número: 88 PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Joaquim LLopis Colomina 2. Sr. Tomás Cuevas Coronado 3. Sra. María Concepción Lozano Calau (Independent) 4. Sr. Francisco Aixendri Piñol 5. Sra. Mª José Cortegana Espín 6. Sr. Ivan Besolí Vicente (Independent) 7. Sra. Gemma Monllau Curto (Independent) 8. Sra. María José Ferreres Mestres (Independent) 9. Sr. José Antonio Aixendri Sánchez (Independent) 10. Sra. Francisca Balastegui Zaragoza 11. Sr. Casimiro Mencía Muñoz (Independent) 12. Sra. Verónica Herranz de la Insúa (Independent) 13. Sr. Francisco José Escudero Cervera

Suplents: 1. Sr. Abraham Miguel Lozano (Independent) 2. Sra. Piedad Curto Sebastià (Independent) 3. Sra. Lourdes Alba Mestre Jardí

Candidatura número: 147 PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Miquel Castelló Merino 2. Sra. Imma Casado Borrull 3. Sr. Álvaro Acero Vendrell 4. Sra. Cinta Pérez Mangrané 5. Sra. Loli Mulero Gómez 6. Sr. Joan Carles Sangres Muiña 7. Sr. Fernando Lara Gómez 8. Sra. Pilar Chavarria LLeixà 9. Sr. Joaquin Soler Franch 10. Sra. Montse Pla Tomàs 11. Sra. Gemma Gilabert Roigé 12. Sr. Francesc Trullén Feliu 13. Sr. Mariano Gil Agné

Suplents: 1. Sr. Jordi Suazo Gómez 2. Sr. Toni Lara Santos 3. Sra. Pilar Cortiella Franch

Candidatura número: 166 EBRENCS INDEPENDENTS (EBIN)

1. Sr. Javier Alegret Ribas 2. Sra. Paquita Mulet Marqués 3. Sr. Ismael Valls Fusté 4. Sra. Marisa Riba Rey 5. Sr. Josep Boix Adell 6. Sr. Arturo Martí Brull 7. Sra. Susana Subirats Gisbert 8. Sr. José Martínez Aragonés 9. Sr. Miguel Ortiz Lapuerta 10. Sra. Pilar Valladares Fernández 11. Sra. Cristina Alegret Ginovart 12. Sr. Cèsar Cervera Mulet 13. Sra. Patricia Ginovart Martins

Suplents: 1. Sr. Raül Rovira Navarro

Circunscripció electoral: Sant Carles de la Ràpita

Candidatura número: 8

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Josep Carles Caparrós Garcia

2. Sr. Albert Salvadó Fernàndez

3. Sra. Èrika Ferraté Curto

4. Sr. Enric Vidal Vidal

5. Sra. Isabel Reverté Gonzàlez

6. Sr. Javier Jamás Cera

7. Sra. Àngels López Balada

8. Sra. Maria del Pilar Pallart Zaragoza

9. Sr. Justino Magdalena Martínez

10. Sr. Joan Carles Pasqual Montanyès

11. Sr. Oriol Clos Pepiol

12. Sra. Josefa Balada Masià

13. Sra. Anna Maria Casamitjana Sainz

14. Sr. Layonel Domech Asín

15. Sr. Josep Lluís Salvadó Tenesa

16. Sra. Leonor Montané Campí

17. Sr. Antoni Canício Albacar

Suplents:

1. Sra. María José Salvadó Tenesa

2. Sr. Josep Francesc Pérez Ferré

3. Sra. María José Vidal Salomó

Candidatura número: 32

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Pedro Hernández Losa

2. Sr. Jesús Escudero Redín

3. Sra. Juana Sánchez Sánchez

4. Sra. Elisabet Sancho Sánchez

5. Sra. Saitel Navarro Gavilán

6. Sr. Julio Jiménez Blas

7. Sra. Ivanna García Cagigas

8. Sr. Narcís Pelach Vidal

9. Sr. Ernesto José Luna Castro (Independent)

10. Sra. Juana Moreno Ortiz (Independent)

11. Sr. Manuel López López

12. Sra. Sandra Belmonte Robles

13. Sr. José María Azañeiro Trejo

14. Sr. Francisco Panisello Juaní (Independent)

15. Sra. Maribel Belmonte Ortiz

16. Sr. Ernesto Villabona Marco (Independent)

17. Sra. Josefa Pepiol Sánchez

Candidatura número: 35

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Josep Pitarch López

2. Sra. Belinda Esquerra Barberà

3. Sra. Rosa Anglès Ballester

4. Sra. Conxi Vizcarro Mones (Independent)

5. Sr. Jordi Vila Rius

6. Sr. Marc Brunet Piñana (Independent)

7. Sra. Maria Jesús Caballé Gómez (Independent)

8. Sr. Antonio Moragrega Escartín (Independent)

9. Sra. Núria Ferré López (Independent)

10. Sr. Josep Rovira Eiximeno

11. Sra. Marisín Brunet Reverté

12. Sr. Vicent Balagué Cartes

13. Sra. Pepita Farga Badal

14. Sr. Xavier Estellé Masià

15. Sra. Ràpita Balagué Díaz

16. Sra. Vanessa Esquerra Barberà

17. Sr. Miguel Alonso Herrera

Suplents:

1. Sr. Rafael Regadera Pérez (Independent)

2. Sr. Florenci Valldepérez Aguilar

3. Sra. Clara Barberà Pepiol

Candidatura número: 44

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Juan Manuel Martín Masdéu

2. Sra. Elisabeth Castellà Curto

3. Sr. Miguel José Ferré Avellanas

4. Sra. Noemí Barberà Rosales

5. Sr. Joan Baptista Forcadell Bayarri

6. Sr. Lluís Joaquim Granero Giner

7. Sra. Immaculada Pallart Subirats

8. Sr. Juan Carlos Solanes Samper

9. Sr. Josep Tomàs Moisés Falcó

10. Sra. Montserrat Baudilio Vallverdú

11. Sra. Mercè Mur Bel

12. Sr. Antonio Javier Zafra Bote

13. Sra. Jèssica Garcia Bort

14. Sr. Fernando Giménez Fibla

15. Sra. María Mercedes Chalé Vidal

16. Sra. Maria Mercedes Zaragoza Sancho

17. Sr. José Pedro Geira Balagué

Suplents:

1. Sr. José Vicente Pérez Villarroel

2. Sra. Florentina Forcadell Cid

Candidatura número: 78

PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. Sr. Jordi Juncosa Balea

2. Sra. Lídia Ávalo Ros

3. Sr. David Martínez Garcia

4. Sra. Noelia Sigüenza Ávalo

5. Sr. Jaime Filgueira López

6. Sr. José Maria Garriga Aloy

7. Sra. Cintra Beltran Mangrané

8. Sr. Manuel Àlvarez Domínguez

9. Sra. Montserrat Hellín Mut

10. Sr. David Lozano González

11. Sr. Óscar Lozano Góngora

12. Sr. Ramon Beltran Mangrané

13. Sra. Maria Balea Gil

14. Sr. Daniel Martínez Garcia

15. Sra. Resurrección Ros López

16. Sr. David Fernández Lacosta

17. Sra. Josefa Cartes García

Candidatura número: 152

INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS-ESQUERA UNIDA I ALTERNATIVA-ENTESA (ICV-EUA-E)

1. Sra. Amparo Pérez Esparza

2. Sr. Carlos Genovilla Balaguer

3. Sr. Josep Vicent Abellà Manzano

4. Sra. Ainhoa Sancho Giner

5. Sr. Alexandre Luis Gil

6. Sra. Maria Nicoleta Bustan

7. Sr. Miquel Pérez Esparza

8. Sra. Maricel Giner Rebull

9. Sr. Joan Ramon Miró Muria

10. Sr. Juan Carlos Luis Beltrán

11. Sra. Anna Maria Gil Reverté

12. Sr. José Gil Garcia

13. Sra. Maria Elena Gras Comí

14. Sr. Miguel Reverté Aguilar

15. Sr. Carlos Sanchís de Andrés

16. Sra. Ángeles Balagué Agosto

17. Sr. Joaquín Giner Matamoros

Suplents:

1. Sr. Àngel Jarque Alcoverro

2. Sra. Josefa Salvat Esbri

3. Sr. Josep Colomina Samso Candidatura número: 167 EBRENCS INDEPENDENTS (EBIN)

1. Sr. Alexandre Cervera Forcadell 2. Sr. Antonio Mingorance López 3. Sr. Jordi Ibáñez Solé 4. Sra. Estela C. Sorribes Forcadell 5. Sra. Eva Carameli Rochet 6. Sra. M. Teresa Sardo Safont 7. Sra. Cristina Sánchez Herraiz 8. Sr. Daniel Prieto Iglesias 9. Sra. Eva José Gómez 10. Sr. Ricardo Antó Noll 11. Sra. Josefa Montañés Carles 12. Sr. Mike Safont Panisello 13. Sra. Remei Mingorance Murcia 14. Sr. Francisco Guzmán Zaragoza 15. Sr. Alfonso Solé Chicharro 16. Sra. Neus Solé Silvestre 17. Sr. Andreu Carbó Safont

Suplents: 1. Sra. M. José Boix Alfáfar 2. Sra. M. del Carme Castellà Bel 3. Sr. Francisco Javier Bel Llatse

Circunscripció electoral: Sant Jaume d'Enveja

Candidatura número: 12

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Joan Salvador Balagué Cervera

2. Sr. Joan Bertomeu Zaragoza

3. Sra. María Carmen Masià Tomàs

4. Sra. Sílvia Fumadó Carranza

5. Sr. Pau Bernadó Llambrich

6. Sr. Bernabé Garcia Arqués

7. Sra. Andrea Gisbert Rodríguez

8. Sr. Jordi Àvila Colomé

9. Sr. Francesc Xavier Llorach Martín

10. Sra. Jenifer Llorach Fumadó

11. Sra. Lídia Albacar Beltri

Suplents:

1. Sr. Jordi Ventura Gilabert

2. Sra. Estela Araujo Casanova

3. Sr. Jaume Francesc Monllaó Manzanares

4. Sr. Lluís Miquel Tomàs Pepiol

5. Sra. Estefania Gisbert Porres

6. Sr. Mike Beltri Carmiggelt

7. Sra. Enriqueta Arqués Navarro

8. Sra. Enya Garcia Abredo

Candidatura número: 36

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Joan Castor Gonell Agramunt

2. Sr. José Macià Arqués

3. Sra. Bibiana Porres Carranza

4. Sr. Jacobo Montesó Rullo (Independent)

5. Sra. Clara Picón Moya

6. Sr. Sebastián Miguel Zaragoza Garriga

7. Sr. Anselmo Oliva Masià

8. Sra. Rut Alejandra Porres Mascarell

9. Sra. Maria Teresa Bertomeu Bo

10. Sra. Judith Masià Franquet

11. Sr. Damián Queral Gisbert

Suplents:

1. Sr. Juan Ramón Navarro Masdeu (Independent)

2. Sra. Rosa Maria Queral Gallén

3. Sr. Juan Manuel Ferré Ferré

4. Sra. Fuensanta Llambrich Llambrich

5. Sra. Emma Oliva Mulet

6. Sr. Fernando Emilio Garcia Casas

7. Sra. Maria Teresa Bonet Fabra

8. Sra. Maria Carme Beltri Gilabert

9. Sr. Vicente Perelló Fayos

Candidatura número: 83

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Mateo Alonso Marqués

2. Sr. José Ramón Prats Albacar

3. Sra. Sandra Queral Navarro

4. Sra. Noelia Benet Gutiérrez

5. Sr. Carlos Casanova Ivars

6. Sr. Fabian Prats Albacar

7. Sr. José Bonet Llambrich

8. Sra. Carolina Casanova Ivars

9. Sra. Rebeca Llorach Bertomeu

10. Sra. Inmaculada Ventura Rullo

11. Sr. Emilio Juan Garcia Arqués

Candidatura número: 161

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Josep Maria Fumadó Sales

2. Sra. Mª Teresa Arqués Pellicer

3. Sr. Sebastià Cherta Gisbert

4. Sra. Mercè LLambrich Segura (Independent)

5. Sra. Maria José Ferrando Calvet

6. Sr. Luis María Porres Ripollés (Independent)

7. Sra. Maria dels Àngels Forcadell Gisbert

8. Sra. Roser Gisbert Díaz (Independent)

9. Sra. Roser Fumadó Rullo

10. Sr. Francisco Martín Berrón (Independent)

11. Sr. Carlos Fernández Colomé (Independent)

Suplents:

1. Sr. Juan Díaz Monllaó

2. Sr. Francisco Felipe Fumadó Sierra

3. Sra. Maria Teresa Casanova Colomé

Entitat Municipal Descentralitzada Els Muntells

Candidatura número: 49

CONVÈRGENCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sra. Maria Jose Ferrando Calvet

Suplents:

1. Sr. Agustin Rius Roda

2. Sr. Daniel Matuhen Macia

3. Sra. Julia Casals Fumadó

Candidatura número: 103

PARTIT DEL SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. José Tomàs Navarro Ventura

Suplents:

1. Sr. Juan Porres Benito

2. Sr. Josep Damià Casanova Torta

3. Sr. Jose Juan Recio Guerrero

4. Sr. Sergio Pinza Zaragoza

Circunscripció electoral: Santa Bàrbara

Candidatura número: 58

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Joan Jordi Boronat Ferré

2. Sra. Montserrat Rodríguez Arasa

3. Sr. Alfred Blanch Farnós

4. Sra. Judit Lleixà Solà

5. Sra. Àngela Pla Pujol

6. Sr. Jordi Roé Bonll

7. Sr. Antonio Ollés Molias

8. Sr. Èric Bel Gisbert

9. Sra. Saray Miró Barberà

10. Sra. Maria Teresa Arasa Cid

11. Sr. Jordi Llorens Arasa

Suplents:

1. Sr. Miguel Ferré Castell

2. Sra. Inmaculada Arasa Cabanes

3. Sr. Joaquín Martí Farnós

4. Sra. Pilar Vallés Monllau

Candidatura número: 80

PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. Sra. Mari Subirats Millan

2. Sr. Gabriel Ciscar Celdrán

3. Sr. Fernando Espuny Torres

4. Sra. Cándida Sánchez Pérez

5. Sr. Carlos Campabadal Gironés

6. Sr. José Juan Sapiña Redó

7. Sra. Griselda Martí Drago

8. Sr. Julián Sánchez Vázquez

9. Sra. Yanina Almeida Gavilanes

10. Sr. Xavi Flores Fabra

11. Sra. Dolores Fernández Campos

Candidatura número: 92

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Javier Boqué Piñol

2. Sr. Juan Antonio Figueres Aixendri

3. Sra. Cinta Rosa Martí Castells

4. Sra. Ana Gimeno Granell

5. Sr. José Francisco Albella Mateu

6. Sr. Juan Manuel Ríos Miró

7. Sra. Montserrat Lluïsa Cid Glynn

8. Sr. Anastasio Fernández Polo

9. Sr. Jordi Accensi Armengol

10. Sra. María del Carmen Cid Arasa

11. Sra. María Inmaculada Monllau Arasa

Suplents:

1. Sr. Abelardo Accensi Roig

Candidatura número: 111

UNITAT PLANERA - PROGRÉS MUNICIPAL (UP-PM)

1. Sr. Marc March Mayo

2. Sr. Fernando Llombart Romeu

3. Sra. Teresa Rojas Baeza

4. Sra. Montserrat Querol Garcia

5. Sr. Ricard Roiget Cid

6. Sra. Mercè Querol Garcia

7. Sr. Vadim Antonio Zelaya Sánchez

8. Sra. Elena Estarlich Arasa

9. Sra. Bàrbara Verge Arnau

10. Sr. Jordi Gallego Casadó

11. Sra. Maria José Cid Rodríguez

Suplents:

1. Sr. Joaquim Verge Arnau

2. Sra. María Carmen Ferrer Vallés

3. Sra. Maria Pilar Sánchez Arnau

4. Sr. Rafel Caseres Cid

Circunscripció electoral: Sénia (La)

Candidatura número: 21

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. José Antonio Tíscar Mata

2. Sra. Núria Tomàs Albiol

3. Sr. Eugeni Villalbí Godes

4. Sr. Xavier Castell Pujol

5. Sra. Alba Caballer López

6. Sr. Àlex Daudén Zamora

7. Sra. Alícia Pastor Rebullida

8. Sra. Palmira Artigas Rosas

9. Sr. Xavier Perelló Muria

10. Sra. Carme Abella Querol

11. Sra. Alejandra Martí Abella

12. Sra. Humbelina Rodríguez Solé

13. Sr. Oriol Amat Artigas

Candidatura número: 46

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Eduard Robert Òdena

2. Sra. Noèlia Vidal Tena

3. Sra. Agustina María Angullo Hernández

4. Sr. Pedro Zamora Lorente

5. Sra. Montserrat Martí Cuadrado

6. Sr. Javier Cervera Verge

7. Sr. Antonio Michavila Vidal

8. Sr. Albert Miquel Forcadell Garcia

9. Sra. Carolina Allepuz Garcia

10. Sra. Maria Magdalena Tomàs Roig

11. Sr. Ricardo Mengual Ribeiro

12. Sr. Julio Allepuz Querol

13. Sra. Esther Segura Unió

Candidatura número: 79

PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. Sr. Jaime Monroy Torns

2. Sra. Patrícia Monroy Simó

3. Sr. Joan Alexandre Segarra Tenes

4. Sra. Meritxell Cid Otero

5. Sr. Gabriel Emilio García Ruiz

6. Sra. María Carmen Lacosta Fernández

7. Sr. Javier Alfonso Jaular Llama

8. Sr. Juan Antonio Lanza Diego

9. Sra. Maria Glòria Simó Álvarez

10. Sr. Juan José Andreu Iranzo

11. Sra. Raquel Romero Sánchez

12. Sra. Cristina Guillén Heredia

13. Sr. Sergio Campos Mármol Candidatura número: 93 PARTIT POPULAR (PP)

1. Sra. Cruz Sabaté Zaragoza 2. Sr. Javier Sabater Sabater 3. Sr. Ramon Subirats Doménech 4. Sra. María Carmen Pla Centelles 5. Sr. Domingo Cid Garcia 6. Sra. Cristina Eva Pamplona Garcia 7. Sr. Santiago Domingo Balagué Allepuz 8. Sra. Ana María Gil Segura 9. Sra. Neus Capseta Vidal 10. Sr. Javier Querol Bel 11. Sr. Sebastián Martín Clavell 12. Sra. Isabel Sanz Soler 13. Sr. Rodrigo Vidal Garcia

Suplents: 1. Sr. Juan Francisco Vitutia Yeste 2. Sra. Elisabet Ferreres Pamplona 3. Sr. Francisco Javier Querol Ricart

Candidatura número: 94 FUTUR PER LA SÉNIA - ENTESA (FS-E)

1. Sra. Marutxi Ballester Ferreres 2. Sr. Joan Moisés Reverté 3. Sra. Tere Vidal Ferré 4. Sr. José Luis Viñas García 5. Sr. David Capitán Cano 6. Sra. Isa Castell Solà 7. Sra. Alma Gimeno Blas 8. Sra. Pepi Bel Vidal 9. Sr. Sergi Aparicio Pérez 10. Sr. Aarón Giner Sabater 11. Sra. Gemma Martínez Gellida 12. Sr. Francesc Josep Juanes Encinas 13. Sra. Maria Pau Marcos Benito

Suplents: 1. Sr. Carlos Pla Cabanes 2. Sra. Mari Carmen Aguilar Marín 3. Sra. Xelo Neri Tapia 4. Sra. Elsa Gellida Gil 5. Sr. Víctor Gimeno Sanz

Candidatura número: 146 PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Manel Tomàs Andreu 2. Sra. Lídia Ferré Ferré 3. Sr. Armando Verge Bonet 4. Sra. María José Vila Bellaubí 5. Sr. Víctor Pla Cervera 6. Sra. Eloïse Iranzo Roda 7. Sr. Julián Marín Jiménez 8. Sr. José Víctor Valls Gavaldà 9. Sra. Amparo Sabaté Ferré 10. Sr. Joan Adell Ortigues 11. Sr. Manel Viñals Allepuz 12. Sra. Marta Verge Molina 13. Sra. Maria Mármol Vila

Suplents: 1. Sr. Saulo Aparicio Pérez

Circunscripció electoral: Tivenys

Candidatura número: 38

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sra. Maria J. Beltran Piñol

2. Sr. F. Javier Mauri Bonavida

3. Sr. Miguel Galbe Piñol

4. Sr. Miguel Angel Piñol Pascual (Independent)

5. Sr. Jordi Vicente Roig (Independent)

6. Sra. Roser Piñol Puig (Independent)

7. Sr. Francisco Besalduch Piñol (Independent)

Suplents:

1. Sra. María Carmen Barberà Pallarés (Independent)

2. Sr. Rubén Esteban Simó (Independent)

3. Sra. Juana Piñol Beltran (Independent)

4. Sr. Salvador Galbe Amaré (Independent)

5. Sra. Alexandra Mauri Cañadó (Independent)

Candidatura número: 163

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sra. Clara Prades Beltran

2. Sra. Fàtima Piñol Fons

3. Sr. Lluís Serret Lor

4. Sr. Àlex Beltran Carles

5. Sra. Anna Carles Mauri

6. Sr. Sergi Estupiñà Piñol

7. Sr. Jaume Piñol Fons

Suplents:

1. Sr. Faico Doblado Calvo

2. Sra. Ana March Domènech

3. Sr. Santiago Mauri Martí

4. Sr. Ramon Domènech Martí

5. Sr. Joaquin Pujol Poll

Circunscripció electoral: Tortosa

Candidatura número: 1

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Ferran Bel Accensi

2. Sra. Anna Algueró Caballé

3. Sr. Pere Panisello Chavarria

4. Sr. Emili Lehmann Molés

5. Sra. Meritxell Roigé Pedrola

6. Sr. Domingo Tomàs Audí

7. Sra. Rosa Cid García

8. Sra. Matilde Villarroya Martínez

9. Sr. Joaquim Del Pino Homedes

10. Sra. Esther Vidal Sabaté

11. Sr. Alfredo Ferré Fandos

12. Sra. Beatriz Viñuela López

13. Sr. Josep Cugat Ginovart

14. Sra. Laia Romeu Roigé

15. Sr. Josep Audí Panisello

16. Sra. Cinta March Pallarés

17. Sr. Josep Luque Cervera

18. Sra. Fina Tello Mengual

19. Sr. Víctor Ferrando Sabaté

20. Sr. Alejandro Gibello Tàrrega

21. Sr. Joan Sanahuja Ramirez

Suplents:

1. Sr. Joan Caballol Angelats

2. Sr. Jordi Folqué Borrull

3. Sra. Lourdes Domènech Mauri

4. Sr. José Antonio Estíbalez Panisello

5. Sra. Mila Fernández López Candidatura número: 25 ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Josep Felip Monclús Benet 2. Sra. Alícia Victòria Gamundi Vilà 3. Sr. Emili Nieto Alcover 4. Sra. Montserrat Andreu Pons 5. Sr. Jordi Caballé Valls 6. Sr. Joan Antoni Pons Albalat 7. Sr. Jordi Roig Valldepérez 8. Sra. Cristina Girón Carrillo 9. Sra. Maria Teresa Villó Vallés 10. Sr. Josep Àngel Pujol Jové 11. Sr. Robert Verge Monclús 12. Sra. Rosa Maria Chorto Pino 13. Sr. Ricard González Castelló 14. Sra. Salomé Ortiz Carles 15. Sra. Iolanda Aragonès Cid 16. Sra. Maria de l'Alba Aixendri Andreu 17. Sr. Lluís Algueró Ortega 18. Sra. Llúcia Curto De la Vega 19. Sr. Ismael Francesc Eixarch Queralt 20. Sr. Robert Tajada Melich 21. Sr. Pau Miret Huc

Suplents: 1. Sr. Marc Puigdomènech Ramió 2. Sra. Cinta Curto De la Vega 3. Sr. Joan Baptista Llop Bosch 4. Sra. Maria Dolors Pedrola Alonso 5. Sr. José María Viñas Prats 6. Sr. Jordi Balart Martín 7. Sra. Maria Jesús Viña Ariño 8. Sr. Josep Maria Marro Borràs 9. Sr. Carlos Curto Herran 10. Sra. María José Arasa Favà

Candidatura número: 61 INICIATIVA - ENTESA PER TORTOSA - ENTESA (I-ET-E)

1. Sr. Jaume Forcadell Torres (ICV) 2. Sr. Jordi Jordan Farnós (ICV) 3. Sra. Cinta Galiana Llasat (Independent) 4. Sr. David Jarque Abad (ICV) 5. Sra. Rosa Audí Ferrer (Independent) 6. Sr. Òscar Carles Chavarria (ICV) 7. Sra. Rosa Moreno Llopis (ICV) 8. Sra. María José Murria Vicente (ICV) 9. Sra. María Soledad Roca Cid (Independent) 10. Sr. Xavier Varela Rovira (Independent) 11. Sr. Íñigo Lechuga Duran (Independent) 12. Sra. Cristina Forés Piñol (Independent) 13. Sr. Jordi Faneca Farnós (Independent) 14. Sr. Sergi Fàbregues Vidal (Independent) 15. Sra. Àngels Nolla Llorens (Independent) 16. Sr. Abraham Sebastià Domènech (ICV) 17. Sra. Chari Limones Rodríguez (Independent) 18. Sr. José Luis Garcés de Marcilla Oller (ICV) 19. Sr. Joan Vallés Prades (ICV) 20. Sra. Rut Guardiola Ferré (Independent) 21. Sr. Julián Mayor Ricart (Independent)

Suplents: 1. Sra. Pilar Andreu Galiana (ICV) 2. Sr. Jesús Moreso Cervera (ICV) 3. Sra. Cinta Moreso Galiana (ICV) 4. Sr. Albert Forcadell Utgés (Independent) 5. Sra. Maria Ramos Latorre (Independent)

Candidatura número: 73

PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. Sr. Jordi Pere Casanova Panisello

2. Sra. María Jesús Herrero Prado

3. Sr. Juan Carlos Sánchez Cid

4. Sr. Raül Sebastià Valldepérez

5. Sra. Anna Otero Queralt

6. Sr. Manel Martorell Cubero

7. Sr. José Ignacio Fontanet Vilalta

8. Sra. Maria Neus Vargas Carrión

9. Sr. Gabriel Céspedes Ferrer

10. Sra. Esther Molina Agudo

11. Sr. Sergi Vilàs Caubet

12. Sr. José Antonio Navarro Vargas

13. Sra. Olga Plaza Príncep

14. Sr. Juanjo De la Rosa Herrero

15. Sra. Judith Jordina Fonseca Muñoz

16. Sr. José Antonio Añón Osete

17. Sr. Òscar Andreu Paul

18. Sra. María Jesús Cuéllar Gómez

19. Sr. Guillermo Céspedes García

20. Sra. Margarita Pedrosa Ibáñez

21. Sra. Cristina Lerena Ortega

Candidatura número: 110

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Joan Sabaté Borràs

2. Sra. Núria Chertó Roig

3. Sr. Antoni Sabaté Ibarz

4. Sr. Eduard Ena Forné

5. Sra. Dolors Bel Guerrero

6. Sr. Enric Roig Montagut

7. Sr. Eduard Rel Cartoixà

8. Sr. Ricard Lleixà Vero

9. Sra. Maria López Rica

10. Sra. Maria Lluïsa Vergés Canivell

11. Sr. Manel Àlvarez Chavarria

12. Sra. Teresa Castellà Carles

13. Sr. Alberto Tafalla Sabaté

14. Sr. Santiago Forné Roé

15. Sra. Anna Ariño Pla

16. Sr. Enrique Giménez Díaz

17. Sra. Núria Gisbert Martínez

18. Sr. Gerard Reyes Calderón

19. Sr. Francesc Juan Carceller

20. Sra. Consol Cordero González

21. Sra. Victòria Campos Turón

Suplents:

1. Sra. Eva Ortega Ramos

2. Sr. Cristian Moreno Accensi

3. Sra. Laura Elisa Gil Rodríguez

Candidatura número: 127

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Francisco Javier Dalmau Salvia (Independent)

2. Sr. Adolfo Criado Gabarro

3. Sr. Pau Fernández Monllaó

4. Sra. Maria Cinta Barberá Miralles

5. Sra. Rosa Maria Vallés Fabra

6. Sr. Jaume Solé Purcalla

7. Sra. Mercè Carme Alcón Cid

8. Sr. Leonard Sanz Vila (Independent)

9. Sra. Ana Belén Dolz Torres

10. Sra. Gemma Estupiñá Pujol

11. Sr. Miguel Ángel Iniesta Chinchilla

12. Sr. Manel Moreno Roig

13. Sr. Antonio Moreno Martínez

14. Sra. María Carmen Pérez Soler

15. Sra. María Carmen Andreu Díaz (Independent)

16. Sra. Maria Teresa Romeu Solé (Independent)

17. Sr. Manuel Esteban Hernández

18. Sr. Jesús Cortés Serena

19. Sra. María Jesús García Garzón

20. Sra. Ángela Araceli Cañón Tascón

21. Sr. Miguel Ángel Monllau García

Suplents:

1. Sr. Juan Manuel Fabra Vallés

2. Sr. Enrique Jardí Borràs

3. Sra. María Martínez Olmedo

4. Sra. Vanesa Segarra Piñol

5. Sr. José Ramón Vallés Canalda

Candidatura número: 168

EBRENCS INDEPENDENTS (EBIN)

1. Sr. Rafael López Urgel

2. Sra. Dora Casadó Alegria

3. Sra. Trini Lleixà Lombarte

4. Sra. Caritat Garcia Celma

5. Sr. Francisco Lucena Cuenca

6. Sr. Víctor Abella Salido

7. Sra. Pepi Sanz Borràs

8. Sra. Teresa Salvans Lleixà

9. Sra. Alba Anglada Fernández

10. Sr. Salvador Bel Curto

11. Sr. Joan Maria Torres Bordera

12. Sra. Eva Vico Gil

13. Sr. Óscar López Iglesias

14. Sra. Laia Fandos Del Rey

15. Sr. Josep Enric Fernando Royal

16. Sra. Neus Navarro Vidal

17. Sr. Jordi Martí Cid

18. Sr. Manel Figueras Ferré

19. Sr. Martín Rodríguez Giao

20. Sra. Cinta Escriche Matheu

21. Sr. Jordi Tafalla Moreso

Entitat Municipal Descentralitzada de Jesús

Candidatura número: 2

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Pere Panisello Chavarria

Suplents:

1. Sr. Víctor Ferrando Sabaté

2. Sra. Dolors Queralt Moreso

3. Sr. Jordi Brull Royo

Candidatura número: 75

PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. Sr. Gabriel Céspedes Ferrer

Candidatura número: 95

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Josep Pujol Jové

Candidatura número: 130

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Pau Fernández Monllaó

Candidatura número: 141

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Antoni Sabaté Ibarz

Suplents:

1. Sra. Anna Ariño Pla

2. Sr. Ramon Pujol Forés

3. Sr. Mariano Borràs Molledo

4. Sra. Alexandra Albiol Benedicto

5. Sr. Joaquín Barberà Gili

6. Sra. Lorena Pujol Blanch

7. Sr. Julio Alfonso Morata Casadó

8. Sr. Fernando Jaime Soler

Candidatura número: 151

INICIATIVA-ENTESA PER TORTOSA-ENTESA (I-ET-E)

1. Sra. María José Murria Vicente (ICV)

Suplents:

1. Sr. David Jarque Abad (ICV)

Entitat Municipal Descentralitzada de Bítem

Candidatura número: 3

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CIU)

1. Sr. Josep Cugat Ginovart

Suplents:

1. Sra. Lourdes Domènech Mauri

Candidatura número: 74

PLATAFORMA PER CATALUNYA (PxC)

1. Sr. Sergi Vilàs Caubet

Candidatura número: 96

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sra. Salomé Ortiz Carles

Candidatura número: 129

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Raül Llaó Prats

Suplents:

1. Sr. José Duran Salvadó

Candidatura número: 145

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sra. Maria Teresa Castellà Carles

Suplents:

1. Sr. Pere Bonavida Ferré

2. Sra. Eva Ortega Ramos

3. Sr. Eliseo Martínez Duran

4. Sra. Laura Elisa Gil Rodríguez

5. Sr. Sergi Ramírez Moreno

6. Sra. Pilar Zaragoza Curto

7. Sra. Marta Vicente Martínez

8. Sr. Francisco Ramírez Fabà

Candidatura número: 150

INICIATIVA-ENTESA PER TORTOSA-ENTESA (I-ET-E)

1. Sr. Òscar Carles Chavarria (ICV)

Suplents:

1. Sr. Edgar Carles Mauri (ICV)

Entitat Municipal Descentralitzada de Campredó

Candidatura número: 4

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sr. Joan Sanahuja Ramirez

Suplents:

1. Sr. Angel March Mayo

2. Sra. Cinta March Pallarés

Candidatura número: 89

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sra. Maria de la Cinta Barberá Miralles

Candidatura número: 97

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Damià Grau Arasa

Candidatura número: 121

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Manuel Álvarez Chavarria

Suplents:

1. Sr. Òscar Curto Chavarria

2. Sra. Núria Gisbert Martínez

3. Sra. Sílvia Arbona Martínez

4. Sr. Sergi Sánchez Cid

5. Sr. Jaume Talarn Garcia

6. Sr. José Castillo Chavarria

7. Sr. Eduardo Gas Subirats

Circunscripció electoral: Ulldecona

Candidatura número: 22

MÉS ULLDECONA - ACORD MUNICIPAL (+U - AM)

1. Sr. Josep Rodrigo Panisello

2. Sr. Francesc Antoni Lavega Serra

3. Sr. Joan Pla Sanz

4. Sra. Andrea Marín Delgado

5. Sra. Maria Araceli Subirats Ferré

6. Sr. Joan Ferran Grau Verge

7. Sra. Núria Sansano Ortíz

8. Sr. Omar Marín Castell

9. Sr. Josep Ausensi Jiménez

10. Sra. Anna Isabel Folch Millan

11. Sra. Anna Matamoros Martorell

12. Sra. Maria Teresa Rovira Segarra

13. Sr. Josep Romeu Castell

Suplents:

1. Sr. Sergi Pla Alonso

2. Sr. Joan Josep Garrit Callarisa

3. Sra. Mar Juan-Camps Castell

4. Sra. Núria Vilà Rabella

Candidatura número: 27

ULLDECONA GRUP INDEPENDENT (UGI-FIC)

1. Sr. Celestí Hervás Picazo

2. Sr. Javier Martínez Madrigal

3. Sra. Ana María Guzmán Requena

4. Sr. Roberto Gracia Sebastián

5. Sra. Elena Cuello Guzmán

6. Sr. Isaac Queralt Montserrat

7. Sra. Josena Sans Roda

8. Sr. Carlos Álvarez González

9. Sra. Jennifer Arnau Nebot

10. Sr. Mohamed Jalloul Ratbi

11. Sr. Juan Valero López

12. Sra. Mª de las Nieves Reverté Fabra

13. Sra. Anabel Escoto Ferré

Suplents:

1. Sra. Maria Cinta Sancho Roig

2. Sra. Pilar Clemente Requena

3. Sr. Sigfrido Valls Borja

4. Sr. José Redó Ferré

Candidatura número: 63

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sra. Isabel Salas González

2. Sr. Josep Verdú Castell

3. Sra. Loli Gutiérrez Martínez

4. Sr. Juan José Sans Forcadell

5. Sr. José Francisco Pascual Domènech

6. Sra. Myriam Callarisa Corbatón

7. Sra. Núria Mollá Navarro (Independent)

8. Sr. José Fernández Villalobos

9. Sra. Rosa Maria Díaz Sánchez

10. Sr. Josep Ríos Toledo (Independent)

11. Sra. Mª Carmen Salas Ortega

12. Sra. Carmen Olmo Colliga

13. Sr. Manuel Martorell Canalda

Suplents:

1. Sr. Miguel Montero Roca

2. Sra. Gratiana Zenobia Grama Demsorean

3. Sra. Mª Pilar Galve Fustero

4. Sr. Manolo Roca Carapuig

Candidatura número: 68

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sra. Núria Balagué Raga

2. Sra. Josena Salvatella Martínez

3. Sr. José Alberto Blasco Alvaredo

4. Sra. Estefania Bordes Sansano

5. Sr. Daniel Castell Castell (Independent)

6. Sr. Andreu Pomada Pla

7. Sra. Maria José Alberich Agramunt

8. Sra. Gemma Molina Raga

9. Sr. Àngel Calduch Beltran

10. Sr. Albert Ferré Nos (Independent)

11. Sr. Àngel Gual Safont

12. Sra. Núria Ferré Martínez

13. Sr. Lluc Josep Raga Sauch

Suplents:

1. Sr. José Lucas Magaldi Morales

2. Sra. M. Josefa Sandoval Carreras

3. Sr. Pedro Sans Ferrer (Independent)

Candidatura número: 105

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sra. Núria Ventura Brusca

2. Sr. Eduard Marín Castell

3. Sr. Víctor Vidal Sorlí (Independent)

4. Sra. Neus Borràs Guàrdia

5. Sr. Lluc Fernàndez Tomàs

6. Sr. Demetrio Querol Pasalamar

7. Sra. Pili Biosca Valls (Independent)

8. Sr. Enrique Edo Castell

9. Sra. Neus Gascó Homs

10. Sra. Adela Telechi

11. Sr. J. Marc Poy Ferrer

12. Sra. Nassira El Hadri El Yous (Independent)

13. Sr. Josep Beltran Ferré (Independent)

Suplents:

1. Sra. Puri Serrano Torres (Independent)

2. Sr. Manolo Fandos Porcar

3. Sra. Lourdes Gascó Sabaté

Candidatura número: 126

ASSEMBLEA REPUBLICANA ALTERNATIVA-CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR (A.R.A.-C.U.P.)

1. Sr. Josep-Lluís Millan Masdeu (Independent)

2. Sr. Raül Najas Martí (Independent)

3. Sra. Pilar Millan Gutiérrez (Independent)

4. Sr. Miquel Cana Segura (Independent)

5. Sra. Laia Estrella Hervás (Independent)

6. Sr. Josep López Ferré (Independent)

7. Sr. Lluís-Pau Millan Gutiérrez (Independent)

8. Sra. Mihaela Ecaterina Birou (Independent)

9. Sr. Xavier Reverté Mestre (Independent)

10. Sra. Lydia Martínez Maté (Independent)

11. Sr. Abdessadek Rahmouni Boutzakhti (Independent)

12. Sra. Mercè Estrella Hervás (Independent)

13. Sra. Maria Pilar Gutiérrez Culsan (Independent)

Suplents:

1. Sr. Joan Vidal Torrent (Independent)

Circunscripció electoral: Vilalba dels Arcs

Candidatura número: 85

PARTIT POPULAR (PP)

1. Sr. Juan Ferré Ferré

2. Sr. Salvador Agustí Mañà Bru

3. Sr. Ismael Estupiñà Peig

4. Sra. Marina Gisbert Vidal

5. Sra. Rosa Maria Mañà Solé

6. Sr. Amado Sampé Descarrega

7. Sra. Jèssica Esteruelas Peig

Suplents:

1. Sr. Josep Maria Benavent Domènech

2. Sr. Isidro Urgell Sampé

3. Sr. Jaume Josep Lluís Vandellòs

Candidatura número: 118

CONVERGENCIA I UNIO (CiU)

1. Sr. Francisco Domènech Solé

2. Sr. David Tormo Benavent

3. Sr. Camil Sampé Compte

4. Sra. Mònica Estupiñà Peig

5. Sr. Francesc Peig Compte

6. Sra. Magdalena Rius Solé

7. Sra. Judith Ruana Garín

Suplents:

1. Sr. Ivan Suñé Miralles

2. Sra. Maria Fontcalda Urgell Solé

3. Sr. Jordi Descarrega Suñé

4. Sra. Margarita Sampé Gómez

5. Sr. Jordi Estupiñà Compte

6. Sr. Xavier Clua Coma

7. Sr. Manuel Vallinas Vidal

8. Sr. Javier Marzo Francés

9. Sr. Joan Josep Vilafranca Domènech

10. Sr. Josep Ramon Mulet Brianzó

Circunscripción electoral: Xerta

Candidatura número: 17

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (Esquerra - AM)

1. Sr. Lino Bertran Morell

2. Sr. Jaume Gabriel Lafarga Falcó

3. Sr. Rubén Alegria Maureso

4. Sr. Raül Papaseit Serrano

5. Sra. Cinta Ortega Ferré

6. Sr. Daniel Ricart Pons

7. Sra. Josefa Giménez Pegueroles

8. Sr. Robert Giménez Pons

9. Sr. Santiago Mas De la Peña

Candidatura número: 57

CONVERGÈNCIA I UNIÓ (CiU)

1. Sra. Roser Caballería Ayala

2. Sr. Vicenç Carrera Torres

3. Sr. Eduard Mallén Barberà

4. Sra. Maria Pilar Lizana González

5. Sr. Pere Mola Kock

6. Sr. Josep Carles López Jiménez

7. Sra. Gemma Fusté Llopis

8. Sr. Ramon Sánchez Garrido

9. Sr. Martí Falcó Sabaté

Suplents:

1. Sr. Francisco Cid Fortuño

2. Sra. Rosa Maria Burjalés Forné

3. Sra. Ester Curto Pla

4. Sr. Emigdi Ludivi Navarro Cid

5. Sra. Mónica Martina Brull Pester

Candidatura número: 109

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - PROGRÉS MUNICIPAL (PSC-PM)

1. Sr. Moisés Fabra Serral

2. Sr. Roger Aviñó Martí (Independent)

3. Sr. José Villaubí Roig

4. Sr. Joan Mola Pons (Independent)

5. Sra. Emma Pascual Cartoixà (Independent)

6. Sra. Isabel Garrido Cartoixà (Independent)

7. Sr. Eduard Pascual Cid (Independent)

8. Sr. Èric Fabregat Borràs (Independent)

9. Sr. Gerard Miró Miró

Suplents:

1. Sra. Juanita Fabregat Aviñó (Independent)

2. Sr. David Mas Schmoll (Independent)

3. Sra. Francesca Aliern Pons

4. Sra. Anna Rodríguez Azara (Independent)

5. Sra. Rosi Cartoixà Brusca